Zespół Sonic przedstawia nowe animowane logoSonic Frontiers wkrótce się pojawi, a w ramach tego logo dewelopera Sonic Team ma teraz nowy, świeży animowany wygląd.

Ujawnił to za pośrednictwem mediów społecznościowych oraz w anglojęzycznym poście na oficjalnej stronie Sonic Channel w Japonii. To logo ma być używane nie tylko w najnowszym projekcie gier wideo, ale także w innych formach rozrywki Sonic.

Oto, co powiedział o tym dyrektor kreatywny Sonica, Kazuyuki Hoshino:

Hej fani Sonic! Sonic IP pracuje nad tym, aby stać się większym niż kiedykolwiek. W tym roku z „PROJECT SONIC ’22” rozwijamy coś więcej niż tylko Sonic Frontiers i Sonic Origins. Pracujemy również nad udostępnieniem Sonic w większej liczbie mediów, takich jak gadżety, media społecznościowe, współpraca z artystami i wpływowymi osobami i nie tylko! Mamy nadzieję, że naszym fanom spodobają się te zajęcia tak samo jak my.

W ramach tych wysiłków mamy przyjemność przedstawić Państwu zupełnie nowe „Sonic Team Animated Logo!”

Pełen energii i motywacji zespół Sonic Team, składający się z doświadczonych członków zespołu, którzy są tu od bardzo dawna, oraz nowicjuszy wnoszących własne, świeże spojrzenie na sprawy. Te utalentowane grupy ludzi są w stanie zjednoczyć się, aby ten zespół był jeszcze silniejszy. Chcemy, aby nasi fani wiedzieli, że kiedy zobaczą to logo, mają gwarancję, że otrzymają dobrą grę od Sonic Team.

Mój zespół i ja nie możemy się doczekać, aby w przyszłości wielokrotnie pokazywać ten nowy film z logo naszym fanom.

Co sądzisz o nowym animowanym logo Sonic Team? Powiedz nam w komentarzach.

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2022/09/sonic-team-unveils-new-animated-logo