Zespół Medium Dev Bloober przygotowuje zupełnie nowy horror z Rogue GamesDeweloper Bloober Team i wydawca Rogue Games współpracują przy kolejnym projekcie na sprzęcie nowej generacji i PC.

Bloober Team jest ostatnio znany z The Medium, a także Layers of Fear, Observer i Blair Witch. Rogue Games składa się z weteranów branży z wielu różnych firm, takich jak Sony, Activision, Electronic Arts i Apple.

„Nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani współpracą z Rogue przy tym niesamowitym projekcie” – napisał w oświadczeniu prezes Bloober Team Piotr Babieno. „Jesteśmy dumni z tego, że tworzymy gry, które przesuwają granice oryginalności i zanurzenia, i cieszymy się, że możemy współpracować z firmą, która podziela naszą wizję”.

Nie ujawniono żadnych innych szczegółów na temat gry poza tym, że ma na celu wykorzystanie najnowszej generacji konsol, PlayStation 5 i Xbox Series X|S.

„Podziwialiśmy mroczne i wspaniałe gry Bloobera od lat, więc od razu wiedzieliśmy, że to jedyny zespół, który oddał tę szaloną, fajną koncepcję” – dodał Matt Casamassina, dyrektor generalny Rogue Games. „Dzisiaj nie jest ten dzień – niezapomniane, oryginalne, niesamowite gry wymagają czasu i uwagi – ale nie możemy się doczekać, aby w pełni ogłosić szczegóły dotyczące tego projektu w późniejszym terminie”.

W międzyczasie sprawdź recenzję GameSpot The Medium. Jordan Ramée napisał: „Nie mogę powiedzieć, że podobało mi się zakończenie Medium, ale jestem głęboko usatysfakcjonowany tym, jak ustanawia nieunikniony charakter jego przerażającego zakończenia”.

GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych.Source : https://www.gamespot.com/articles/the-medium-dev-bloober-team-and-publisher-rogue-games-team-up-for-new-gen-project/1100-6497775/?ftag=CAD-01-10abi2f