Zespół Final Fantasy 14 wciąż pracuje nad przeniesieniem MMO na Xbox, dyskusje były pozytywne


Zespół odpowiedzialny za Final Fantasy XIV wciąż ciężko pracuje, aby przenieść niezwykle popularne MMO na konsole Xbox.

Gracze Xbox od lat prosili o FFXIV, a reżyser gry i producent Naoki Yoshida wielokrotnie komentował to pragnienie. W lutym tego roku Yoshida zdawał się wskazywać, że w końcu pojawi się wersja MMO na Xboksa, być może w odległej przyszłości.

W nowym wywiadzie z Łatwi sojusznicyYoshida dostarczył kolejną aktualizację, stwierdzając, że dyskusje nadal trwają, jak donosi IGN.

„Więc czuję się źle, że za każdym razem mówię to samo, ale wciąż prowadzimy rozmowy z Microsoftem i czuję, że nasze rozmowy idą w pozytywnym tonie” – powiedział Yoshida Easy Allies. „Nie chcę mówić, że nie mamy wersji na Xboxa, ale mam nadzieję, że niedługo nadejdzie czas, w którym będę miał jakąś aktualizację dla graczy”.

Yoshida dalej skomentował, że jest pewien, że jest wiele rzeczy, które gracze chcą go zapytać o wersję FFXIV na Xboxa i że jest wiele rzeczy, którymi chciałby się podzielić… po prostu nie może teraz mówić o tych szczegółach .

„Jestem pewien, że nadejdzie czas, więc gdybyś mógł stać z boku, byłoby wspaniale” – powiedział Yoshida.

I masz to – nie ma potwierdzonych wiadomości, że dzieje się Xboxowa wersja FFXIV, ale wydaje się coraz bardziej prawdopodobne, że taka jest w drodze. Miejmy nadzieję, że te dyskusje pozostaną pozytywne.

Więcej informacji o Final Fantasy XIV znajdziesz tutaj Informator gry najnowsza rozgrywka dzisiaj segment o nowym rozszerzeniu Endwalker. Następnie sprawdź nasze przemyślenia na temat nowego dodatku w Informator gry Podgląd Endwalkera. Przeczytaj o tym, jak Niedawny ogromny wzrost liczby graczy FFXIV spowodował brak kopii cyfrowych po tym.

[Source: Easy Allies, IGN]


Czekasz na wersję Xbox, aby zagrać w Final Fantasy XIV? Daj nam znać w komentarzach poniżej!Source : https://www.gameinformer.com/2021/10/18/the-final-fantasy-14-team-is-still-working-to-bring-the-mmo-to-xbox-discussions-have