Zelda: Tears Of The Kingdom’s Shrine Of Light Sensor rujnuje mi życie


Efekt dźwiękowy Shrine of Light Sensor w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom sprawia, że ​​tracę zmysły po dwóch sygnałach na raz. Nie dlatego, że jest nieprzyjemny lub nieustanny, ale raczej dlatego, że tak bardzo chcę go usłyszeć, gdy poluję na kilka ostatnich świątyń w grze. Ale teraz, kiedy to słyszę, Świątynia, na którą wskazuje, jest tak niejasna, że ​​spędzam godziny próbując znaleźć źródło hałasu.

Jestem daleko poza przyjaznym widokiem jasnozielonej spirali sięgającej nieba, którą widzę z odległości wielu kilometrów. Znalazłem każdego z nich. Spoglądając w dal, od czasu do czasu dostrzegam zielone drzwi sygnalizujące odkrycie przeze mnie Świątyni. Za każdym razem, niezawodnie, sprawia, że ​​myślę, że w końcu znalazłem nowe Sanktuarium, zanim doszedłem do tego samego wniosku, do którego doszedłem dziesiątki razy wcześniej.

już tam byłem.

W tym momencie uciekłem się do trybu ścieżki bohatera i ogólnego układu świątyń, które już znalazłem, w miejscach, w których może znajdować się świątynia. Jeśli jeszcze tam nie chodziłem i nie ma w pobliżu Kapliczek, to idę w tamtą stronę i mam nadzieję, że będzie dobrze. Doprowadziło to do odkrycia nowej świątyni w 15% przypadków.

Kiedy słyszę ten piękny dwuwiersz ostrzegający mnie, że w pobliżu znajduje się Świątynia, moje serce przyspiesza i ostrzegam wszystkich domowników, aby się uciszyli, podczas gdy rozpoczynam proces wyszukiwania nieuchwytnej świątyni, której nie można zobaczyć z powierzchni. Zeszłej nocy krążyłem nad Zasłoniętymi Wodospadami domeny Zory przez dwie godziny, podczas gdy piszczący dźwięk powoli wwiercał się w moją czaszkę. Znalazłem sześć wejść do jaskiń na górze na wschód od Domeny Zory. Każde otwarcie budziło pewność, że w końcu znalazłem swoją Świątynię, tylko po to, by zostać nagrodzonym Klejnotem Bubbul, którego już nie potrzebuję, ponieważ kupiłem wszystkie towary Koltina. W tym momencie chce je wszystkie, a ja nie dbam o to, by wyświadczyć mu tę przysługę. To było szóste i ostatnie wejście do jaskini, które w końcu ujawniło Kapliczkę, którą desperacko próbowałem znaleźć.

Doszło do tego, że przechodząc przez moją okolicę, gwałtowne szczekanie psów, które uważają, że wkraczam na ich terytorium, brzmi jak dźwięki Sanktuarium. Patrząc na tę wystawę elementów akwariowych w moim lokalnym PetSmart, wszystko, co widzę, to możliwe lokalizacje świątyń i możliwości wykorzystania Ascend, aby wznieść się wyżej w niebo. Może jest jakaś świątynia, którą przegapiłem, a którą widzę ze szczytu drewnianej wieży Nate & Jeremia™ Wood Tower.

Być może najgorsze ze wszystkiego, mój system bezpieczeństwa Ring, który wydaje delikatny sygnał dźwiękowy, gdy drzwi otwierają się w moim domu, wykorzystuje efekt dźwiękowy o nazwie „Navi”, który brzmi niezwykle podobnie do sygnału dźwiękowego Sanktuarium z Tears of the Kingdom. Za każdym razem, gdy otwieram drzwi, żeby wypuścić psa na zewnątrz, albo wychodzę gdzieś, muszę sobie przypominać, że w pobliżu nie ma Sanktuarium. Twoja wyprawa do Target w celu zdobycia wody gazowanej i masła nie zakończy się odkryciem świątyni. Uspokoić się.

Mam 35 serc i pełną wytrzymałość w Tears of the Kingdom. Nie wiem, ile świątyń mi zostało i odmawiam szukania jakichkolwiek wskazówek. Mam tylko nadzieję, że podobnie jak w Breath of the Wild, posągi Rauru i jego żony, królowej Soni, dadzą mi znać, że znalazłem je wszystkie i podobnie zaoferują mi nagrodę, z której nigdy nie skorzystam, bo skończę grać w ten punkt.

Może czas poszukać poradnika. Albo mogę po prostu rozmawiać z Patricią. Chwała Mistrzowi Kohga.Źródło : https://www.gameinformer.com/opinion/2023/06/02/zelda-tears-of-the-kingdoms-shrine-of-light-sensor-is-ruining-my-life