Jak zaimportować konie z Breath of the Wild do Łez Królestwa

Jak zaimportować konie z Breath of the Wild do Łez Królestwa

Łzy Królestwa, kontynuacja Breath of the Wild, ma wiele powiązań z poprzednią grą, w tym postaciami i historią. Jednak ma również bardzo wyjątkowe połączenie: odczytuje zapis z Breath of the Wild i wykorzystuje go w Tears of the Kingdom do funkcji, która może wywołać silne emocje.

OSTRZEŻENIE: Spoilery dotyczące tej funkcji znajdują się poniżej. Czytaj na własne ryzyko!

Podobnie jak w Breath of the Wild, w Łzach Królestwa można wyszukiwać, oswajać i jeździć na koniach po polach Hyrule. Jedną z niesamowitych cech koni w Łzach Królestwa jest to, że gra odczytuje twoje dane zapisu z Breath of the Wild i pozwala Linkowi zaimportować wszystkie konie, które oswoił w Breath of the Wild, po prostu odwiedzając stajnię.

Aby to zadziałało, musisz pobrać zapis z Breath of the Wild na obecną konsolę. Jeśli grałeś na innej konsoli Switch, upewnij się, że twoje dane zostały przesłane do chmury, a następnie pobrane na obecną maszynę lub ręcznie przeniesione. Pamiętaj, aby używać tego samego profilu co poprzednio!

Kiedy już to zrobisz, możesz odwiedzić dowolną stajnię w Łzach Królestwa i porozmawiać z mężczyzną za ladą, aby zobaczyć konie, które tam wsadziłeś. Ich nazwy i personalizacja również zostaną zapisane.

Więc jeśli masz miłe wspomnienia o koniu, na którym jechałeś, by pokonać Ganona sześć lat temu, dobra wiadomość: wciąż czeka na Linka przez cały ten czas później.

Więcej treści i porad

Aby uzyskać więcej treści i porad dotyczących Łez Królestwa, IGN ma wiele opcji. Możesz sprawdzić naszą recenzję Tears of the Kingdom, którą nazwaliśmy „niezgłębioną kontynuacją jednej z najwspanialszych gier, jakie kiedykolwiek stworzono, w jakiś sposób ulepszając ją pod prawie każdym względem”. Aby uzyskać pomoc we wszystkim, co związane jest z Łzami królestwa, zajrzyj do naszego poradnika i przewodnika „Łzy królestwa” na temat przechodzenia przez Hyrule.

Źródło

Rebekah Valentine jest starszą reporterką IGN. Możesz ją znaleźć na Twitterze @duckvalentine.