The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom – Jak kopiować przedmioty Shield Surf?

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom – Przewodnik po kopiowaniu przedmiotów

Ostatnio w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom pojawiło się kilka metod kopiowania przedmiotów. Dzięki nim możesz zgromadzić wiele materiałów i uzbrojenia. Istnieje jednak jeszcze szybsza technika. Oto nasz przewodnik, który pomoże ci z exploitem Shield Surf dla bardzo łatwej metody duplikowania przedmiotów Zelda: Tears of the Kingdom.

Jak wykonać metodę kopiowania przedmiotu Shield Surf w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom metoda kopiowania przedmiotów, która jest bardziej znana, polega na dołączaniu strzał, upuszczaniu łuku i dość szybkim dwukrotnym naciśnięciu przycisku pauzy. Dla niektórych może to być strzał w dziesiątkę, a dla innych powód do frustracji. Na szczęście istnieje szybka i łatwa metoda, którą właśnie odkryto.

Chociaż nie możemy powiedzieć, kto był pierwszym graczem, który odkrył tę metodę, znaleźliśmy film dzięki uprzejmości YouTuber PieBen.

Nigdy więcej nie zabraknie materiałów Silver Lynel.

Metoda kopiowania przedmiotów w Zelda: Tears of the Kingdom przy użyciu Shield Surf.

Oto, czego potrzebujesz do metody kopiowania przedmiotów Zelda: Tears of the Kingdom za pomocą Shield Surf:

 • Oczywiście wyposaż się w tarczę.
 • Przygotuj przedmiot, który chcesz skopiować (przynajmniej jeden).
 • Miej inny przedmiot, z którego masz tylko jeden. Nazwijmy to „przedmiotem solo” jako odniesienie.
 • Upewnij się, że przedmiot, który chcesz skopiować, znajduje się na dole/ostatnim miejscu w ekwipunku materiałów. Możesz to zrobić, upuszczając wszystkie te przedmioty, a następnie podnosząc je z powrotem. Uważaj jednak, ponieważ zagracenie ponad 20 przedmiotów na ziemi spowoduje, że niektóre z nich znikną.
 • Kiedy będziesz gotowy, idź i Shield Surf. Odbywa się to poprzez przytrzymanie ZL, naciśnięcie X, aby skoczyć, a następnie naciśnięcie A.
 • W środku animacji Shield Surf otwórz swój ekwipunek materiałów. Następnie trzymaj w dłoni „Przedmiot solo” oraz przedmiot, który chcesz powielić.
 • Gdy wylądujesz na ziemi, przedmioty zostaną upuszczone. Jeśli jednak sprawdzisz swój ekwipunek, oryginalne rzeczy, które miałeś wcześniej, nadal tam są.
 • Shield Surf, a następnie otwórz ekwipunek. Przytrzymaj przedmiot solo, a następnie rzeczywiste rzeczy, które chcesz oszukać.

Jest to obecnie najszybsza metoda kopiowania przedmiotów w Zelda: Tears of the Kingdom. Nie musisz się już martwić o upuszczanie ukłonów lub szybkie wstrzymywanie/wznawianie. Podobnie, możesz zdobyć wiele kopii w jednej akcji.

Mimo to istnieją pewne zastrzeżenia. Oto kilka wskazówek do rozważenia:

 • Jak wspomniano wcześniej, posiadanie zbyt wielu przedmiotów zaśmiecających ziemię spowoduje, że niektóre znikną. Upewnij się, że odbierasz te, które oszukałeś, aby uniknąć wpadek.
 • Jeśli chcesz trochę przyspieszyć, unikaj podnoszenia „Przedmiotów solo”, których używasz do tej sztuczki, dopóki nie skończysz z „duplikacją partii”. W przeciwnym razie musiałbyś wielokrotnie upuszczać sfałszowany materiał, aby zmusić go do powrotu na dół zakładki ekwipunku.
 • Tarcze stracą wytrzymałość, gdy użyjesz Shield Surf. Możesz wyposażyć się w zepsute warianty, które można wyrzucić, aby uniknąć marnowania tych, których potrzebujesz do walki. Alternatywnie, po prostu połącz ze sobą dwie tarcze Hylian.

Ten exploit działa na prawie wszystkich materiałach. Oto kilka przykładów:

 • Diamenty i inne klejnoty można sprzedać za dużo rupii.
 • Duży Zonaite można przekształcić w duże skrystalizowane ładunki do ulepszeń ogniw energetycznych.
 • Chociaż nie możesz tego zrobić w przypadku urządzeń Zonaite (są one częścią oddzielnej zakładki ekwipunku), duplikat działa na dużych ładunkach Zonaite. Następnie możesz umieścić je w dozownikach urządzeń, aby uzyskać potrzebne narzędzie.
 • Materiały Silver Lynel i inne krople wroga można łączyć z bronią lub tarczami.
 • Do ulepszeń potrzebne są fragmenty gwiazd i inne rzadkie zasoby.
 • Unikaj: Owadów, wróżek i jaszczurek — odlecą lub uciekną.

W każdym razie mogą istnieć inne metody kopiowania przedmiotów Zelda: Tears of the Kingdom, które tylko czekają na odkrycie. W The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom można poznać wiele mechanik i aspektów. Aby uzyskać więcej informacji, możesz odwiedzić naszą centrum przewodników.

Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.

Źródło: gamespot.com