Nowa łatka popremierowa dla gry The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom – informacje i poprawki.

Nowa łatka popremierowa dla gry The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Od około tygodnia gra The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom jest dostępna, ale wczoraj pojawiła się pierwsza łatka popremierowa oznaczona numerem 1.1.1. Nowa aktualizacja naprawia jeden konkretny problem, ale także wprowadza niejednoznaczne rozwiązania, które mają poprawić ogólne wrażenia z gry.

Naprawiono błąd związany z głównym zadaniem

Wersja 1.1.1 gry naprawia problem, który uniemożliwiał ukończenie głównego zadania „Zamknięte drzwi”, nawet jeśli gracz spełnił warunki do przejścia do kolejnego etapu. Jeśli już napotkałeś ten problem, pobierz aktualizację i wyczyść zadanie, aby kontynuować grę.

Poprawki, które mają poprawić wrażenia z gry

Łatka 1.1.1 wprowadza także wiele niejednoznacznych rozwiązań, które mają poprawić ogólne wrażenia z gry. Mimo że Tears of the Kingdom jest bardzo solidną grą, Nintendo regularnie wydaje łatki, aby poprawić jakość rozgrywki. Jednakże, informacje na temat łatek są często niejasne i nieprecyzyjne.

Podobnie jak w przypadku łatki Breath of the Wild, która wprowadziła wiele poprawek mających na celu poprawienie ogólnych wrażeń z gry, informacje na temat łatki Tears of the Kingdom są również niejednoznaczne. Może to oznaczać, że druga łatka zostanie wydana wkrótce.

Znajdź więcej informacji o grze The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o grze The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, przeczytaj naszą recenzję, nasz przewodnik dla początkujących, wywiad z producentem i reżyserem, przewodnik po Amiibo, funkcję zrzutów ekranu oraz wskazówki dotyczące ciekawych zadań pobocznych.

Źródło: Game Informer.