Zelda: Łzy królestwa – pełny przewodnik po grze

Zelda: Łzy królestwa – pełny przewodnik po grze

Witaj w naszej grze Legend of Zelda: Tears of the Kingdom! Pełny przewodnik po grze centrum!

Ten Zelda: Tears of the Kingdom Solucja zawiera:

  • Wszystkie lokalizacje sanktuariów
  • Wszystkie odblokowania amiibo
  • Wszystkie lokalizacje nasion Korok plus mapy
  • Porady dla początkujących
  • Wskazówki dot. Gdzie iść najpierw
  • Jak podbijać Szefowie
  • Gdzie znaleźć Najlepsza zbroja i Bronie
  • I wiele więcej – poprowadzi Cię przez Powierzchnię, Niebo i inne regiony Hyrule w dążeniu do pokonania zła z królestwa.

W naszym rankingu przyznaliśmy tej grze świetne 10/10. Recenzje mówią, że „robi niemożliwe i sprawia, że ​​Breath of the Wild wydaje się dowodem słuszności koncepcji; bierze wszystko, co robi jego poprzednik, ulepsza każdy aspekt i daje jeszcze więcej wolności, jeszcze większy świat i mnóstwo więcej tajemnic odkryć.”

Uwaga: pamiętaj, że ta solucja Zelda: TOTK jest w toku i zawiera mnóstwo spoilerów, więc uważaj, jeśli chcesz doświadczyć gry zupełnie od nowa!

Zelda: Tears of the Kingdom Przewodnik: Pierwsze kroki

Tutaj dzielimy się wskazówkami i sztuczkami dla początkujących, z poradami, co zrobić, jeśli dopiero zaczynasz swoją podróż przez Hyrule.

Zelda: Tears of the Kingdom poradnik: Opis przejścia

Ta część naszego Przewodnik Zelda: Tears of the Kingdom to pełny przewodnik, który zabiera cię z obszaru samouczka przez każdą domenę Hyrule, obejmującą wszystkie Zadania główne. Obejmuje jak dostać się do każdego regionu, jak rozwiązywać zagadki i pokonywać wyzwania tam znajdziesz. Zaczynasz w obszarze samouczka, w którym zdobywasz umiejętności, których będziesz używać w trakcie gry, odpowiednik Wielkiego Płaskowyżu Breath of the Wild…

Przewodnik Zelda: Tears of the Kingdom: Lokalizacje i rozwiązania chramów

Kapliczki powracają w Tears of the Kingdom. Tutaj znajdziesz lokalizacje każdego Sanktuariuma oraz rozwiązania niektórych z najtrudniejszych i jak zdobyć czujnik świątyni: mamy też listę wszystkich misji świątynnych i rozwiązania dla kilku wybranych.

Przewodnik Zelda: Tears of the Kingdom: Kluczowe lokalizacje i sposób odblokowania

Tutaj znajdziesz współrzędne każdej większej lokacji, w tym wszystkich Skyview Towers: Wieże widokowe, Inne lokalizacje.

Przewodnik Zelda: Tears of the Kingdom: Lokalizacja broni i wyposażenia

Tutaj znajdziesz lokalizacje pożądanego sprzętu, który chcesz wyposażyć podczas podróży przez Hyrule i nie tylko, w tym gdzie znaleźć mistrzowski miecz i tarczę Hylian.

Zelda: Tears of the Kingdom Przewodnik: Zadania poboczne, Przygody poboczne

Tutaj znajdziesz rozwiązania zadań pobocznych i pobocznych przygód.

Zelda: Tears of the Kingdom Przewodnik: Przedmioty kolekcjonerskie – Korok Seeds, odblokowania amiibo, nagrody

Tutaj znajdziesz pełne listy i lokalizacje wszystkich przedmiotów do zebrania.

Zelda: Tears of the Kingdom poradnik: Rekomendacje – Najlepsza zbroja, broń, przepisy

Tutaj znajdziesz rekomendacje dotyczące zbroi, broni i przepisów, które pomogą Ci znaleźć i wyposażyć najlepszy sprzęt i przedmioty w grze.

Zelda: Tears of the Kingdom Przewodnik: FAQ

Tutaj odpowiadamy na często zadawane pytania dotyczące gier, które możesz mieć.

Przewodnik Zelda Tears of the Kingdom: Aktualizacje i informacje o łatkach

Tutaj możesz zobaczyć pełną historię aktualizacji gry od momentu premiery, wraz z informacjami o łatkach dla każdej nowej wersji.

Gdzie kupić Zelda: Tears of the Kingdom

Jeśli z jakiegoś powodu czytasz przewodnik po grze, której nie posiadasz – hej, to możliwe! – możesz sprawdzić najlepsze oferty Zelda: Tears of the Kingdom w naszym przewodniku.

To wszystko dla naszych Zelda: Łzy królestwa solucja. Będziemy aktualizować ten przewodnik, dodając więcej informacji, więc sprawdź ponownie w najbliższej przyszłości i daj nam znać poniżej, jeśli uznasz je za pomocne.

Źródło: Nintendo Life.