Zelda: Tears Of The Kingdom jest dostarczana z premią przedpremierową z widelcem i łyżką w JaponiiThe Legend of Zelda: Tears of the Kingdom zawiera specjalny bonus w przedsprzedaży w Japonii i prawdopodobnie nikt się tego nie spodziewał. Jak ujawnił Wario64 na Twitterze, zamówienia w przedsprzedaży masowo oczekiwanej gry RPG z Amazon Japan są dostarczane z widelcem, łyżką lub jednym i drugim.

To nie są zwykłe, codzienne widelce i łyżki. Są to specjalnie oznakowane widelce i łyżki Legend of Zelda, za pomocą których możesz jeść wszystko, czego dusza zapragnie. Wyglądają ładnie. I mają na sobie słowa „The Legend of Zelda”, a także powiązane obrazy Zelda.

Aby otrzymać widelec, należy zamówić w przedsprzedaży Edycję Kolekcjonerską I łyżka, zdaje się. Zamówienia w przedsprzedaży standardowej edycji zawierają tylko łyżkę, co jest dobre, jeśli lubisz zupę i płatki owsiane. Pamiętaj, że ludzie w USA mogą to importować, jeśli ty Naprawdę chcesz tę łyżkę i/lub widelec.

Premiera Tears of the Kingdom 12 maja i oczekuje się, że będzie to największa gra Nintendo w 2023 roku. Ma bardzo duże buty do wypełnienia, ponieważ Breath of the Wild z 2017 roku zebrał entuzjastyczne recenzje i sprzedał się w ponad 29 milionach egzemplarzy.

Zamówienia w przedsprzedaży na Tears of the Kingdom są już dostępne, a oto jak możesz zaoszczędzić 10 USD. Jest to pierwsza gra wydana przez Nintendo, która jest sprzedawana za 70 USD, ponieważ Nintendo podąża za PlayStation i Xbox, podnosząc ceny tytułów marki o 10 USD. Nintendo wyjaśniło jednak, że nie każda gra na Switcha może kosztować 70 USD.

Z innych wiadomości Switcha system sprzedał się w ponad 122 milionach sztuk, co czyni go trzecią najlepiej sprzedającą się konsolą w historii świata.

Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/zelda-tears-of-the-kingdom-comes-with-a-fork-and-spoon-preorder-bonus-in-japan/1100-6512446/?ftag=CAD-01-10abi2f