Recenzja The Legend of Zelda, Gwiezdne Wojny i Horizon Forbidden West | Game Informer Show

Game Informer Show: recenzja The Legend of Zelda, Gwiezdne Wojny i Horizon Forbidden West

W najnowszym odcinku Game Informer Show rozmawiamy o trzech najgorętszych wydawnictwach w branży gier wideo. Alex Van Aken, Kyle Hilliard i Marcus Stewart zadają pytania Brianowi Shea o The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, przedstawiają swoje przemyślenia na temat Gwiezdne Wojny Jedi: Ocalenie oraz omawiają dodatek Horizon Forbidden West: Burning Shores z redaktorem naczelnym Matt Millerem.

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

W pierwszej połowie programu, Brian Shea przedstawia swoje wrażenia z gry The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. Zawiera ona wiele nowości, w tym nowe umiejętności, elementy fabularne i wiele innych. Brian podzielił się z nami swoimi wrażeniami z rozgrywki oraz przedstawił, co możemy spodziewać się od nowego tytułu Zelda.

Gwiezdne Wojny Jedi: Ocalenie

W drugiej połowie podcastu, redaktor naczelny Matt Miller dołączył do nas, aby porozmawiać o swojej recenzji Gwiezdne Wojny Jedi: Ocalenie. Zadaliśmy mu wiele pytań na temat fabuły, rozgrywki i wrażeń z gry. Przedstawiliśmy również nasze własne przemyślenia i omówiliśmy, co spodziewamy się od przyszłych tytułów z serii Star Wars.

Horizon Forbidden West: Burning Shores

W ostatniej części programu, omówiliśmy dodatek Horizon Forbidden West: Burning Shores z redaktorem naczelnym Matt Millerem. Przedstawiliśmy swoje wrażenia z rozgrywki oraz omówiliśmy, co możemy spodziewać się od przyszłych dodatków do gry.

Obejrzyj wersję wideo naszego cotygodniowego podcastu o grach tutaj:

https://www.youtube.com/watch?v=l9BRWjaUPW8

Śledź nas w mediach społecznościowych:

  • Alex Van Aken (@itsVanAken)
  • Kyle Hilliard (@KyleMHilliard)
  • Marcus Stewart (@MarcusStewart7)
  • Wesley LeBlanc (@LeBlancWes)

Game Informer Show – cotygodniowy podcast o grach

Pokaz Game Informera to cotygodniowy podcast o grach obejmujący najnowsze wiadomości z gier wideo, tematy branżowe, ekskluzywne ujawnienia i recenzje. Dołącz do gospodarza Alexa Van Akena w każdy czwartek na pogawędkę o twoich ulubionych grach – przeszłych i obecnych – z Informator gier pracowników, programistów i gości specjalnych z całej branży. Słuchaj w Apple Podcasts, Spotify lub ulubionej aplikacji do podcastów.

Informacje o autorze

Matt Burza, niezależny edytor audio dla Pokaz Game Informerazredagował ten odcinek. Matt to doświadczony gospodarz i producent podcastów, który od ponad dekady mówi do mikrofonu. Powinieneś słuchać programów Matta, takich jak Podcast „Zabawa” i gry I Rozpal ponowniepodcast poświęcony BioWare.

Czas podcastu

  • 00:00:00 — Wprowadzenie
  • 00:04:37 — Praktyczny: The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
  • 00:37:26 — Gwiezdne Wojny Jedi: Ocalenie
  • 01:04:38 – Horizon Forbidden West: Burning Shores
  • 01:19:35 — Pytania dotyczące sprzątania i słuchaczy

Źródło: Game Informer Show