Zdobądź jeden z najlepszych kontrolerów Nintendo Switch z niezłą zniżką


The Kompaktowy pad Hori Split jest jednym z najlepszych kontrolerów Switcha w 2023 roku. Dzięki smukłemu profilowi, ergonomicznej konstrukcji, tylnym wyzwalaczom i ultra-responsywnym przyciskom niewiele gamepadów może konkurować z Split Pad Compact. Oficjalnie licencjonowany produkt pojawił się dopiero pod koniec zeszłego roku, ale już teraz możesz go znaleźć przeceniony w Amazon za jedyne 40 USD, w porównaniu z 50 USD.

Wyzwalacze tylne są szczególnie wyjątkowe, ponieważ są idealnie rozmieszczone, aby ułatwić dostęp środkowymi palcami – co czyni to solidnym wyborem dla osób poszukujących konfigurowalnego kontrolera o doskonałej ergonomii i wygodnej konstrukcji. A biorąc pod uwagę, że cena produktu spadła do zaledwie 40 USD, teraz jest świetna okazja, aby go kupić.

Podczas gdy nasza recenzja Split Pad Compact w dużej mierze chwaliła kontrolera, nie jest to idealne urządzenie. Po pierwsze, brakuje w nim elementów sterujących dudnieniem i ruchem. Nie obsługuje również NFC ani kamery na podczerwień. Ale pomimo tych drobnych skarg, Split Pad Compact to znakomity ręczny gamepad, który powinien pasować do rachunku dla prawie każdego właściciela Switcha.

Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/get-one-of-the-best-nintendo-switch-controllers-at-a-nice-discount/1100-6511008/?ftag=CAD-01-10abi2f