Zdobądź ekskluzywne spojrzenie na drugi sezon Super Animal Royale „Busy Busy”


Przygotuj się na „zajęty” Super Animals; Sezon 2 z Super zwierzę królewskie przybył! Aktualizacja sezonu 2 to duży drop zawartości, w tym imprezy międzyplatformowe, zupełnie nowa przepustka Busy Busy Animal Pass, nowe super zwierzę, lokalizacja na mapie, ekskluzywne nagrody w ramach Game Pass i wiele więcej.

Michael Silverwood, współzałożyciel Pixile Studios, dołącza do nas, aby zagłębić się w tę aktualizację. Odsuńmy zasłonę i wydobądźmy szczegóły prosto z paszczy Super Horse.


Tematem pierwszego sezonu były udogodnienia i atrakcje parku rozrywki Super Animal World. Czy możesz nam powiedzieć, na czym skupia się sezon 2?

Lubimy wybierać motywy, które pozwalają nam zawierać szeroką gamę przedmiotów, więc mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie. Temat tego sezonu „zajęty” jest w pełni zbadany w naszym najnowszym odcinku animowanego serialu YouTube, Super Animal Royale Dzisiejszy wieczór, i jest nie tylko hołdem dla Super Beavers, które utrzymują wyspę za kulisami, ale także dla Thomasa Sledisona, wynalazcy parku Super Husky, który projektuje całą broń dla Royale. Ma również na celu spełnienie pragnień każdego, kto nie chce niczego więcej, jak przebrać się za dosłownie pracowitą pszczołę.

Super Animal Royale: Sezon 2

Skoro do walki w Battle Royale dołączyły bobry, dlaczego to konkretne zwierzę zostało wybrane jako najnowszy dodatek?

Super bobry jako grywalne zwierzęta były jednym z najdłużej pojawiających się próśb ze strony naszej społeczności, ponieważ po raz pierwszy pojawiły się w odcinkach SAR Tonight na początku wczesnego dostępu. Do tej pory zawsze byli na uboczu, naprawiając uszkodzenia z Royale i budując nowe obszary do zbadania na wyspie, ale teraz w końcu dołączają do walki wraz z własną lokalizacją na mapie! Trzy nowe rasy bobrów podnoszą całkowitą liczbę zwierząt w Laboratorium Badawczym do 356, a ponieważ rzadko możemy oprzeć się dobrej grze słów, jedną z ras jest żółto-czarne paski, Super pszczoławer.

Super Animal Royale: Sezon 2

Z perspektywy rozgrywki, co wyróżnia nową lokalizację na mapie Beaver Construction HQ?

Nowy punkt zainteresowania znajduje się dość centralnie na wyspie, więc prawdopodobnie stanie się kolejnym z gorętszych zrzutów, i jako taki zawiera dwa duże budynki wypełnione mnóstwem łupów, połączone 3 przeprawowymi tamami na rzece. Przekraczanie wąskich tam między budynkami sprawia, że ​​jesteś nieco podatny na ataki, podobnie jak mosty na Bagnach Pete’a, ale wieże na środku chodników zapewniają ci osłonę, gdy jej potrzebujesz. Dodaliśmy wiele drobnych szczegółów, takich jak automaty sprzedające wybrane kawałki drewna, plakaty motywacyjne, makiety do projektów budowlanych i poprzednie statuetki Nowego Roku Księżycowego z Bamboo Resort, które są wymieniane co roku.

Super Animal Royale: Sezon 2

Czy możesz podzielić się jakimiś szczegółami na temat pakietu DLC, który skompletowałeś, aby uzyskać korzyści Xbox Game Pass Ultimate?

Jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim graczom ze społeczności Xbox, którzy wspierali nas podczas Game Preview, kiedy robiliśmy nasz pierwszy Xbox Game Pass Ultimate Perk, więc przygotowaliśmy nowy pakiet, który zawiera 4 elementy w charakterystycznym dla Xboxa zielonym schemacie kolorów. Jest bluza z kapturem, dwie skórki na broń i całkiem zgrabnie wyglądający miecz. Chcielibyśmy zrobić ich więcej, więc byłoby wspaniale usłyszeć, co społeczność Xbox chciałaby zobaczyć w następnej kolejności!

Super Animal Royale: Sezon 2

Sezon 2 nadchodzi wraz z nowym wydarzeniem świątecznym, Super CRISPRmas. Jakich świątecznych przysmaków mogą spodziewać się gracze i o co chodzi w tym święcie „CRISPRmas”?

CRISPRmas to czas w roku, kiedy Super Animals spotykają się, aby świętować cud (wątpliwej etycznie?) edycji genów! CRISPR to prawdziwa technologia edycji genów, a w świecie Super zwierzę królewskie był jednym z elementów układanki, która doprowadziła do powstania Super Zwierząt.

Wyspa jest w pełni udekorowana na święta, z dekoracjami drzewnymi na całej wyspie, porozrzucanymi laskami cukierków i wielkim drzewem CRISPRmas w lobby centrum powitalnego wraz z wakacyjną muzyką. Zebrane cukierki można wymienić na 8 nowych świątecznych przedmiotów kosmetycznych i 17 powracających przedmiotów. Na stałe dodaliśmy również dwie rasy super zwierząt o tematyce świątecznej do laboratorium badawczego: nowego super lisa polarnego i super renifera.

Super Animal Royale: Sezon 2

Czy są jakieś inne ważne funkcje, na które gracze mogą się spodziewać i czy jest coś jeszcze, co chcielibyście pozostawić graczom, zanim wskoczą do sieci, aby sprawdzić aktualizację?

Gra obsługuje międzyplatformowe dobieranie graczy i międzyplatformową synchronizację kont od pierwszego dnia na Xboksie, ale jesteśmy naprawdę podekscytowani tą aktualizacją, aby w końcu wypuścić także imprezy międzyplatformowe. W przypadku imprez typu cross-play gra generuje 4-cyfrowy kod, który można udostępnić znajomym, a następnie możesz tworzyć drużyny lub grać w duety, niezależnie od platformy każdego gracza.

Przywróciliśmy także ograniczony czasowo tryb infekcji Bwoking Dead, który zadebiutowaliśmy w Halloween, i będzie on dostępny przez całe 3 tygodnie trwania wydarzenia CRISPRmas. W tym trybie wybrani gracze zostają zarażeni Cluckles, zamieniając ich w superszybkie kurczaki zombie, które próbują zarazić wszystkie inne Superzwierzęta, zanim zdołają uciec z wyspy na grzbiecie Giant Eagle.

Jest też dużo więcej aktualizacji zawartości i poprawiających jakość życia, więc jeśli są tego ciekawi, dam wszystkim zapoznać się z pełnymi informacjami o aktualizacji. Jesteśmy bardzo wdzięczni za całe wsparcie, jakie ta społeczność nam okazywała od czasu premiery, jesteśmy dumni z fundamentów, które tworzą drugi sezon, i jesteśmy podekscytowani tym, gdzie będziemy mogli wziąć udział w następnej grze w 2022 roku. Mamy nadzieję, że każdy, kto świętuje, ma spokojny sezon świąteczny i ciesz się czasem z przyjaciółmi i rodziną!

Super zwierzę królewskie

Xbox Live

Super zwierzę królewskie

Gry modowe


330

To walka o furvival! Super Animal Royale to 64-osobowa, szalona bitwa 2D z widokiem z góry, w której mordercze zwierzęta walczą zębami, pazurami i karabinem maszynowym w opuszczonym parku safari. Zbieraj i dostosowuj swoje ulubione stworzenia i broń, a następnie wykorzystuj je do pracy w pojedynkach lub w drużynie składającej się z maksymalnie czterech graczy! Kluczowe cechy • Survival of the Fittest: Zbieraj różne potężne bronie, zbroje i przedmioty, aby stać się drapieżnikiem szczytowym w intensywnych 64-osobowych rozgrywkach online. • Superest World: odkryj ogromną, pięknie ilustrowaną wyspę 2D i odkryj jej ukrytą tradycję, rozmawiając z jej mieszkańcami i przeszukując jej bogate otoczenie w poszukiwaniu wskazówek. • Różne paski do różnych walk: Zbierz setki ras zwierząt i dostosuj je za pomocą tysięcy przedmiotów kosmetycznych, broni, strojów, a nawet parasoli! • Ewoluujące wydarzenia i aktualizacje: ciesz się niekończącym się pędem nowej zawartości, w tym strojów sezonowych, zwierząt i broni do zebrania. • Szybcy i puszyści: Zmiażdż swoich wrogów, turlając się w kuli chomika lub dosiądź gigantycznego emu i dziobnij sobie drogę do ziemi obiecanej.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2021/12/16/exclusive-look-at-super-animal-royales-busy-busy-season-2/