Zdobądź duże premie XP w Starfield dzięki tym szybkim zadaniom, w tym seksowi

Dowiedz się jak szybko zdobywać punkty doświadczenia w grze Starfield RPG! Wraz ze zbliżającą się premierą Starfield w ramach Game Pass w tym tygodniu fani przygotowują się do zanurzenia się w tym ekscytującym wszechświecie. Nasz zespół nieustraszonych przewodników w IGN zidentyfikował kilka szybkich zadań, które zapewnią ci niezły zastrzyk XP. Oto lista, która Ci pomoże.

Śpij co najmniej 1 godzinę w dowolnym łóżku

Wybawienie dla zmęczonych podróżników! Śpiąc przynajmniej 1 godzinę, zyskasz 10% wzrostu swoich punktów doświadczenia na 24 minuty. Znajdź więc wygodne miejsce i zdrzemnij się, aby poprawić swoje umiejętności.

Wypij Tranquiliteę

Filiżanka Tranquilitea może zdziałać cuda dla Twojego postępu. Ten napój zapewni ci 2% bonusu XP na 15 minut. Więc usiądź wygodnie i napij się filiżanki Tranquilitea, która pomoże Ci w Twoich poszukiwaniach.

Robienie i picie obcej herbaty

Dla ciekawskich poszukiwaczy przygód wytwarzanie i picie Alien Tea zapewni ci także premię 2% XP na 15 minut. Odkrywaj nowe smaki i zdobywaj znaczącą przewagę w swoich postępach.

Kup i zjedz placek pasterski

Nie lekceważ potęgi dobrego ciasta. Udaj się do Kay’s Place w New Atlantis’ The Well na pyszne ciasto pasterskie. Ten posiłek zapewni ci 2% bonusu XP na 60 minut. Napełnij żołądek i przygotuj się na nadchodzące wyzwania.

Kupuj i jedz „The Strip” w restauracji Whetstone

Miłośnicy mięsa będą zachwyceni odkryciem „The Strip” w restauracji Whetstone w New Atlantis. To smaczne danie zapewni ci 2% bonusu XP na 30 minut. Przygotuj swoje kubki smakowe i ciesz się tym wyjątkowym doznaniem kulinarnym.

Starfield hojnie nagradza również intymne relacje z partnerem. Tak, dobrze przeczytałeś. Starfield oferuje bonus bezpieczeństwa emocjonalnego, który pozwoli ci zdobyć dodatkowe 15% XP na 24 minuty. Aby odblokować ten bonus, musisz poślubić jednego ze swoich towarzyszy i iść do łóżka. Innymi słowy, zyskasz ogromną przewagę nad zwykłym bonusem „Wypoczęty”, który zwykle zapewnia jedynie 10% wzrostu PD. Nie trzeba dodawać, że może to mieć ogromny wpływ na Twoje postępy.

Jeśli chodzi o premie żywnościowe, możesz kumulować korzyści, ale pamiętaj, że muszą one pochodzić z różnych kategorii. Na przykład nie można połączyć dwóch Tranquilitea, ale można połączyć piwo i herbatę. Dodatkowo premia za sen kumuluje się z premią za jedzenie, która zapewnia jeszcze więcej punktów doświadczenia.

Efekty aktywnego statusu możesz zobaczyć w menu Status.

Umiejętność Gastronomia jest szczególnie przydatna, jeśli chcesz zmaksymalizować bonusy żywnościowe. Pozwala między innymi poznać przepis na własnoręczny pasztet pasterski, odnajdując magazyn umiejętności w Kay’s Place. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszym pełnym przewodnikiem po Starfield.

W zeszłym tygodniu Starfield trafiło do fanów we wczesnym dostępie. W naszej obszernej recenzji Starfield pochwaliliśmy jego głębię, jednocześnie zwracając uwagę, że bałagan w podróżach kosmicznych, brak map i inne problemy dały się we znaki. Jednak uznaliśmy, że jego atrakcyjność jest nie do odparcia. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą listą najlepszych cech początkowych Starfield, naszym przewodnikiem po cheatach Starfield i tym, jak otwierać problematyczne drzwi. Starfield będzie dostępne na całym świecie w ramach Game Pass od 6 września.

Źródło: www.ign.com