Zdobądź Demon’s Souls za 30 $ już terazDemon’s Souls, remake tytułowej gry z 2009 roku i tytuł premierowy na PS5, jest już dostępny za 30 USD w Amazon i Best Buy.

Podobnie jak wiele innych ofert PlayStation w Czarny piątek, jest to najniższa cena, za jaką widzieliśmy Demon’s Souls w sprzedaży. Został wydany w 2020 roku i od tego czasu jest okresowo dyskontowany. Najniższa cena, do jakiej kiedykolwiek spadła edycja fizyczna, wynosiła około 40 USD.

Dla tych, którzy chcą doświadczyć pełnej gamy gier Soulsborne, Demon’s Souls to remake pierwszej gry Souls. W recenzji GameSpot Demon’s Souls krytyk Tamoor Hussain pochwalił grę za wierną adaptację klasycznej gry i sprawność techniczną. „Jest wiele powodów do pochwały remake’u Demon’s Souls. To niezwykła techniczna wizytówka PlayStation 5” — powiedział Hussain. „Wciągająca rozgrywka, która oscyluje między radosną, denerwującą i wręcz łamiącą serce; oraz wierne odtworzenie przełomowego tytułu, który zrodził podgatunek Souls”.

Inne gry PlayStation w sprzedaży to Gotham Knights, Ghost of Tsushima Director’s Cut i Marvel’s Spider-Man Miles Morales Ultimate Edition.

Aby uzyskać więcej ofert, możesz zobaczyć nasze podsumowania poniżej:

Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/get-demons-souls-for-30-right-now/1100-6509312/?ftag=CAD-01-10abi2f