Zawartość dodatku Porzuceni trafi do skarbca zawartości Destiny w przyszłym roku


Przed premierą nadchodzącego rozszerzenia The Witch Queen do Destiny 2 gracze zastanawiali się, czy istniejąca zawartość znajdzie się w skarbcu zawartości Destiny (DCV). W końcu mamy odpowiedź, a ci, którzy chcą nadrobić zaległości w zawartości Destiny, powinni zrobić to szybko, ponieważ istotna część wiedzy na jakiś czas znika.

Bungie, twórcy Destiny 2, ogłosili w poście na blogu, że kampania Porzuceni i jej grywalny cel, The Tangled Shore, zmierzają do DCV. Jeśli chcesz poznać zawartość z tego rozszerzenia, w tym misje Zwiastun i Presage Exotic, lub zgarnąć zawartość sezonową Porzuconych, masz czas do lutego, aby zagrać w nią.

Co jeśli nie posiadasz Porzuconych? To nie będzie problem! Bungie udostępni zawartość Porzuceni za darmo dla wszystkich graczy Destiny 2 od 7 grudnia. Każdy gracz będzie miał szansę zobaczyć krytyczny punkt w historii Destiny, gdzie poszukiwanie zemsty prowadzi cię w pogoni za bratem królowej Mara Sov, Uldrenem Sovem i przedstawia wydarzenia, które wiążą się z obecną fabułą Sezonu Utraconych. Po przejściu Porzuconych nieco ponad miesiąc temu, warto. Proponuję zrobić to samo, gdy zawartość jest dostępna.

Jednak nie wszystko z Opuszczonych jest zamknięte. Śniące Miasto, święty obszar Przebudzonych, nie zostanie usunięty z gry, a „pewna zawartość Roku 4 pozostanie w Roku 5, w tym szturm na Proving Grounds i działania Battlegrounds”.

Jest powód, dla którego Bungie zdecydowało się tymczasowo odłożyć zawartość Destiny 2 na półkę, a najprostszym wyjaśnieniem jest to, że daje im więcej danych do pracy z nową zawartością. Oto, co według Bungie było możliwe dzięki temu w swoim poście na blogu:

„Wpływ DCV jest widoczny w całym Destiny 2, od bardzo popularnych nowych działań, takich jak Battlegrounds, które utrzymywały się przez cały rok 4, po innowacje, które sprawiły, że rutynowe doświadczenia Destiny stały się lepsze dla każdego gracza. Na przykład DCV zapewniło wiele technicznych „oddechów”, które zespół poświęcił na ważne ulepszenia w grze Destiny. Ulepszenia, takie jak drastyczne skrócenie czasu reakcji na łatki, skrócenie czasu ładowania, szybszy dostęp do interfejsu użytkownika, takiego jak ekwipunek lub mapa, a inne odnoszą się bezpośrednio do możliwości, jakie DCV stworzył dla zespołu”.

Niezależnie od tego, czy jesteś za DCV, czy nie, gracze Destiny z pewnością stracą w lutym dobre historie i zabawne zadania. Zaloguj się wkrótce, a przynajmniej po 7 grudnia, aby po raz ostatni doświadczyć walki u boku Cayde-6.


Czy planujesz sprawdzić Porzuconych, zanim trafią do Krypty? Jakie są twoje ulubione części tego konkretnego dodatku? Daj nam znać w komentarzach!Source : https://www.gameinformer.com/2021/10/07/forsaken-expansion-content-will-enter-the-destiny-content-vault-next-year