Zaśpiewajmy 2023: Moc muzyki


Streszczenie

  • Muzyka jest dla wszystkich – podobnie jak Let’s Sing.
  • Piosenki z różnych epok, gatunków, a nawet języków zbliżają ludzi do dobrej zabawy.
  • Zaśpiewajmy 2023 jest już dostępna w Xbox Store na Xbox One i Xbox Series X|S.

Każdego dnia jesteśmy otoczeni muzyką. Pomyśl o tym: jeśli idziesz do sklepu, oglądasz film, korzystasz z transportu publicznego, a nawet jeśli idziesz na spacer — są szanse, że gdzieś usłyszysz melodię. A jeśli jest wystarczająco chwytliwa, od czasu do czasu nucisz lub stukasz stopą, skutecznie budując pomost między tobą a tym, kto wybrał piosenkę w pierwszej kolejności. I to też jest punkt wyjścia. Od nucenia lub stukania palcami do śpiewania dzieli Cię tylko mały krok.

I tu wkraczamy my Zaśpiewajmy 2023.

Te wpadające w ucho melodie, o których mówiłem? Są podstawą list odtwarzania, które co roku tworzymy dla Let’s Sing. Czasami kopiemy naprawdę głęboko w archiwach i wyciągamy piosenkę, która istnieje od dziesięcioleci, innym razem przeszukujemy media społecznościowe w poszukiwaniu popularnych piosenek. I oczywiście wszystko pomiędzy, bo muzyka jest dla każdego.

Dlatego też chcemy, aby Let’s Sing była grą dla wszystkich. Dzieci, nastolatki, pokolenie Z, milenialsi, pokolenie X lub starsi — wybierając piosenki, chcemy być jak najbardziej włączeni. Tak więc umieszczenie jednego z najnowszych hymnów Disneya („We Don’t Talk About Bruno”) na tej samej liście odtwarzania, co piosenka, którą wielu dzisiejszych 30-latków prawdopodobnie śpiewało na całe gardło tylko w jednym momencie („Complicated”) ma sens.

Dodaj do tego absolutny evergreen, który został wydany w 1961 roku („Stand By Me”), piosenkę, która dała początek jednemu z najwcześniejszych memów w Internecie („Dragostea Din Tei”) lub kilka hitów wydanych w ostatnich latach („Bad Habits”, „You Broke Me First”, „Old Town Road”) i otrzymujesz playlistę, która łączy wszystkich.

Zrzut ekranu Let's Sing 2023

To jest dokładnie nasz cel przy każdej iteracji Let’s Sing: łączyć ludzi, aby dobrze się bawili. Zbierz rodzinę w leniwe niedzielne popołudnie i zacznij rozdawać mikrofony lub zbierz przyjaciół na wieczną imprezę karaoke. Nawet ośmiu graczy może razem śpiewać i bawić się w różnych trybach gry. A jeśli jesteś nieśmiały i chcesz najpierw poćwiczyć sam — oczywiście zapewnimy Ci również wsparcie w naszym trybie dla pojedynczego gracza.

Pamiętasz, jak powiedziałem, że chcemy być włączeni w nasze wybory piosenek? Nie poprzestajemy też na różnych gatunkach i epokach. Od kilku lat produkujemy specjalne edycje dla graczy francuskich, niemieckich i hiszpańskich, aby mogli cieszyć się piosenkami w swoim ojczystym języku lub lokalnych artystów, a także międzynarodowymi hitami. W tym roku australijscy gracze również otrzymują swoją pierwszą własną edycję. Bo muzyka jest dla każdego.

Zaśpiewajmy 2023

Xbox Live

Zaśpiewajmy 2023

Ravenscourt

39,99 $

Zamień swój salon w scenę z Let’s Sing! Występuj sam lub zaproś przyjaciela do duetu lub przyjaznego wyzwania wokalnego w trybach gry online i offline. Baw się dobrze w trybie Let’s Party, w którym możesz zharmonizować się z maksymalnie ośmioma piosenkarzami lub wspiąć się na szczyt światowych rankingów online. Wykonaj niektóre ze swoich ulubionych nowych piosenek, a także starsze klasyki z nowej kolekcji zawierającej 30 ekscytujących i popularnych utworów. Wejdź na scenę z najnowszymi hitami, takimi jak „Bad Habits” Eda Sheerana, „Old Town Road” Lil Nas X z udziałem Billy’ego Raya Cyrusa, „Happier Than Ever” Billie Eilish czy „Butter” BTS. Jeśli szukasz czegoś bardziej oldschoolowego, daj się porwać jednemu z tych klasyków: „Complicated” Avril Lavigne, „Get The Party Started” P!nk lub „I Want To Break Free” Queen. Żyj swoim życiem śpiewając! • Tryby gry: Legend, Classic, Mix Tape 2.0, Jukebox, Feat., World Contest i Let’s Party. • Tryb dla jednego gracza: spełnij swoje marzenie o byciu legendą muzyki w naszym trybie Legend. Zdobywaj gwiazdki, pokonuj bossów i wspinaj się na szczyt! • Sprawdź swoje umiejętności w porównaniu z innymi wykonawcami dzięki naszej internetowej tablicy wyników! Więcej piosenek czeka w sklepie w grze. • Nie masz pod ręką mikrofonu? Nie ma problemu! Oficjalna aplikacja Let’s Sing zamienia Twój smartfon w mikrofon! • Baw się w trybie Let’s Party, w którym możesz zharmonizować się z maksymalnie ośmioma piosenkarzami lub wspiąć się na szczyt światowych rankingów online. • Siedem ekscytujących trybów gry • Do ośmiu graczy • Więcej piosenek w sklepie w grze!

Zaśpiewajmy Platynową Edycję 2023

Xbox Live

Zaśpiewajmy Platynową Edycję 2023

Ravenscourt

89,99 USD

Chwyć za mikrofon i ciesz się najlepszą grą ze śpiewem w Let’s Sing 2023 Platinum Edition! Obejmuje to kopię gry Let’s Sing 2023 oraz przepustkę Let’s Sing 2023 Song Pass, która umożliwia śpiewanie całej zawartości DLC! Zamień swój salon w scenę z Let’s Sing! Występuj sam lub zaproś przyjaciela do duetu lub przyjaznego wyzwania wokalnego w trybach gry online i offline. Baw się dobrze w trybie Let’s Party, w którym możesz zharmonizować się z maksymalnie ośmioma piosenkarzami lub wspiąć się na szczyt światowych rankingów online. Wykonaj niektóre ze swoich ulubionych nowych piosenek, a także starsze klasyki z nowej kolekcji zawierającej 30 ekscytujących i popularnych utworów. Wejdź na scenę z najnowszymi przebojami, takimi jak „Bad Habits” Eda Sheerana, „Old Town Road” Lil Nas X z udziałem Billy’ego Raya Cyrusa, „Happier Than Ever” Billie Eilish czy „Butter” BTS. Jeśli szukasz czegoś bardziej oldschoolowego, daj się porwać jednemu z tych klasyków: „Complicated” Avril Lavigne, „Get The Party Started” P!nk lub „I Want To Break Free” Queen. – Twoja ulubiona gra karaoke w nowej generacji gier! – ponad 95 międzynarodowych piosenek – Śpiewaj solo lub z maksymalnie 8 graczami – Siedem ekscytujących trybów gry! – Aplikacja Let’s Sing Mic: użyj telefonu jako mikrofonu

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/11/18/lets-sing-2023-the-power-of-music/