Zaskakujący oficjalny pluszak Wigletta z Pokémon Center jest bardziej ryzykowny, niż się spodziewano.

Nigdy nie zgadniesz, jak wygląda nowy pluszowy Pokemon Wiglett!

Pluszak o zaskakującym wyglądzie

Pamiętaj, kiedy Pokémon Wiglett został po raz pierwszy ujawniony w dedykowanym zwiastunie. Ten wodny pokemon był uroczy i niewinny i można by pomyśleć, że byłby z niego urocza pluszowa zabawka. Ale jeśli pomyślisz o tym dłużej niż 30 sekund, na pewno zobaczysz, dlaczego to może być zły pomysł, prawda? Najwyraźniej nie.

Tak, pluszowy Pokémon Earthworm jest teraz dostępny w Pokémon Center, a rezultat jest… tak interesujący, jak tylko możesz sobie wyobrazić. Wiglett to stworzenie bez rąk i nóg, którego smukłe białe ciało wystaje z małego kopca ziemi poniżej.

Chcielibyśmy żartować, ale zdjęcie po lewej jest rzeczywiście prawdziwym obrazem z oficjalnej strony Pokémon Center. Możesz faktycznie kupić ten plusz za 24,99 USD, a opis mówi, że plusz ma „około 10 ¼ cala wysokości i 4 ¾ cala szerokości” i ma „elastyczne ciało, które pozwala tworzyć niestandardowe pozy” – uważaj.

Jak możesz sobie wyobrazić, internet już się tym bawi, a wielu użytkowników Twittera dzieli się tym, jak zaskakująco NSFW (Nude and Suggestive Fantasy Works) plusz wygląda na zdjęciach promocyjnych.

reakcje w internecie

Sklep Pokémon Center naprawdę dobrze sobie poradził z wyborem pozy dla pluszaka Wigletta.

„Myślę, że było to nieuniknione, ale w końcu wypuścili tego monstrualnego pluszaka na Pokecenter. Uwielbiam Wigletta… ale OMG. –Oslith

„Opis pluszaka Wigletta na stronie Pokémon Center jest dla mnie zdumiewający. – Pelca

„Centrum Pokémon naprawdę dokonało wyboru, wybierając tę ​​pozę dla pluszaka Wigletta. – Freja

Ostatnia uwaga

Właśnie wtedy, gdy prezentacja Pokémon w tym tygodniu sprawia, że ​​​​czujemy się nieswojo w związku z serią, coś takiego zdarza się, że wywołuje uśmiech na naszej twarzy. Gratulacje Wiglett.

Co sądzisz o tym pluszaku Wiglett? Daj nam znać w komentarzach, ale pamiętaj, aby zachować uprzejmość!

Źródło: www.nintendolife.com