Zarządzaj swoim zespołem wyścigowym w Grand Prix Story!

Zanurz się w świecie sportów motorowych dzięki Grand Prix Story!

Odkryj Grand Prix Story, wciągającą grę symulacyjną

Grand Prix Story, dostępna już dziś w przedsprzedaży, to gra symulacyjna, w której wcielisz się w właściciela i menadżera zespołu wyścigowego. Zmodyfikuj swój samochód, trenuj swój personel, zbuduj zgrany zespół i dąż do zwycięstwa w Grand Prix.

Bezprecedensowe zarządzanie zespołem w grze wyścigowej

Kiedy myślimy o grze wyścigowej, często wyobrażamy sobie umiejętności prowadzenia samochodu. Grand Prix Story oferuje inne podejście: podczas wyścigu nie ty kontrolujesz kierownicę, robi to kierowca, którego wyszkoliłeś.

Lubimy gry symulacyjne, dlatego postanowiliśmy pozostawić kontrolę nad samochodem bohaterom i pozwolić graczom skupić się na zarządzaniu swoim zespołem. Gdy Twój samochód będzie gotowy, weź udział w wyścigu i uważnie obserwuj swoich kolegów z drużyny.

Nawet jeśli nie siedzisz za kierownicą samochodu, poczujesz emocje związane z wyścigiem. Kibicując swojej drużynie, obserwuj pojazdy w akcji i analizuj je pod kątem następnego wyścigu.

Zbuduj odnoszący sukcesy zespół wyścigowy

Atrakcyjność gry wyścigowej, w której gracze nie prowadzą samochodu, jest wieloraka. Poszerzając swój zespół, będziesz mógł ścigać się dwoma samochodami jednocześnie. Kierowcy w Twoim zespole mogą nawet rywalizować o mistrzostwo i trudno będzie wybrać, kogo wspierać.

Zostań najlepszym szefem zespołu na świecie

Aby wygrać wyścig, niezbędna jest oczywiście technika kierowcy, ale ważne są również umiejętności mechanika. Jeśli zatrudnisz utalentowanych ludzi, zbadasz samochód i ulepszysz części, osiągi samochodu znacznie wzrosną. Twoje umiejętności zarządzania, takie jak zamykanie umów sponsorskich i zbieranie funduszy, zadecydują o losie Twojego zespołu.

Celuj w odnoszący największe sukcesy zespół wyścigowy na świecie dzięki Grand Prix Story!

Linia mety GPS

Grand Prix Story jest już dostępne w przedsprzedaży na Xbox. Przygotuj się na ożywienie swojego zespołu!

Źródło: news.xbox.com