Zarabiaj dzięki Sea of ​​Thieves’ Talk Like the Pirat Community Day 17 września!


Streszczenie

  • Morze złodziei’ następny Dzień Społeczności odbędzie się od 17 września (10 rano UTC) do 18 września (10 rano UTC).
  • Dzień Społeczności odbywa się podczas długiego weekendu obchodów Dnia Rozmawiaj jak Pirat, w tym wyprzedaż w Emporium Piratów i prezenty za logowanie dostępne od 15 do 20 września.
  • Po raz pierwszy na Morze złodziei Dzień Społeczności, osiągnięcie najwyższego Poziomu Emisariusza Społeczności spowoduje powstanie większej liczby starożytnych szkieletów na morzach.

Z radością ogłaszamy, że nadchodzi Dzień Społeczności Siódmego Sezonu Morze złodziei brzegi 17 września! Jako wydarzenie specjalne Dnia Talk Like a Pirate, to wydarzenie będzie jeszcze większe, jeśli chodzi o nagrody dostępne przez cały weekend, z oszałamiającym szwedzkim stołem przysmaków w grze i poza grą, przygotowanych na twoją piracką przyjemność.

Najnowszy Dzień Społeczności od samego początku zapewni hojny wzrost Rozgłosu, przyspieszając Wasze postępy na 100 poziomach nagród do zdobycia w sezonie siódmym. Ale tak jak w przypadku naszego pierwszego Dnia Społeczności, to złoto i reputacja zostaną znacznie wzmocnione dzięki tweetowi społeczności – tym razem. Ten mnożnik będzie w twoich rękach, ponieważ wszyscy gracze będą wspólnie pracować nad podniesieniem stopnia emisariusza społeczności. Każdy, kto użyje hashtagu #SeaofThievesCommunityDay na Twitterze od godziny 10:00 UTC tego dnia, będzie miał swój wkład w te wysiłki, a maksymalny poziom piątego poziomu emisariusza społeczności zapewnia przydatną dwuipółkrotną ilość złota i reputacji do końca wydarzenie.

Nie tylko to, ale po raz pierwszy w historii Grade Five odblokuje zwiększoną częstotliwość pojawiania się starożytnych szkieletów do końca wydarzenia! Po rozbiciu te konkretne szkielety upuszczają losową liczbę starożytnych monet, które możesz zdobyć ty i twoja załoga. Można je wydać w Emporium Piratów, gdzie dostępne są zarówno niesamowite zestawy statków i kolekcje broni, jak i kostiumy, zwierzaki, a nawet emotikony – więc nie będziesz chciał przegapić swojej szansy na wycięcie niektórych z tych cennych skellerów na dzień! Zwłaszcza, że ​​nasi sklepikarze z Emporium Piratów również będą obniżać ceny z tej okazji.

Sea of ​​Thieves – Dzień Społeczności

Więcej prezentów i gadżetów


Od 15 września do 20 września gracze będą mogli odebrać oszałamiający wachlarz uroczystych fajerwerków od Merchant Alliance – a nawet samo zalogowanie się zapewni ci darmową emotkę. Arrrgh! Emotka trafi prosto do toaletki wszystkich żeglarzy, którzy grają Morze złodziei w czasie trwania wydarzenia, a także emotkę Rant Rogue, którą można odebrać za darmo, odwiedzając w tym czasie Emporium Piratów. Idealny dla wszystkich Twoich potrzeb Talking Like a Pirate.

Oczywiście Dzień Społeczności przynosi własny tematyczny bonus za logowanie, z darmową Flagą Dnia Społeczności Siódmego Sezonu, gotową do podniesienia na 17 września. Nasza wyprzedaż w sklepie z rzadkimi gadżetami powraca również z okazji Dnia Społeczności, z pamiątkową koszulką i flagą sezonu siódmego, które można kupić przez ograniczony czas w weekend. A wszyscy piraci, którzy kochają łupy z prawdziwego świata, mogą skorzystać z kodu rabatowego COMMUNITYDAY, aby uzyskać 30% zniżki Morze złodziei przedmiotów!

Sea of ​​Thieves – Dzień Społeczności

Wraz z Dniem Społeczności nadchodzi również świętowanie naszych niesamowitych artystów, graczy, twórców i MVP społeczności – tak jak to jest w zwyczaju, będziemy przeszukiwać nasze kanały i hashtag #BeMorePirate w poszukiwaniu niesamowitych Morze złodziei historie od teraz do końca wielkiego dnia. Zachwyć nas swoimi dziełami i przygodami w ten Dzień Społeczności, a godni zwycięzcy otrzymają Kapelusz Nieprawdopodobnie Wspaniałej Sławy! Więc jeśli uważasz, że ty lub jeden z twoich kolegów z załogi zasługuje na uwagę, a także na szczególnie rzadki i atrakcyjny kapelusz, wiesz, co robić.

Twitch również dołączy do imprezy, z pozłacanym kadłubem Feniksa dostępnym za pośrednictwem Twitch Drops między 17 września (10 rano UTC) a 18 września (10 rano UTC). Obejrzyj dowolną grę streamerów biorących udział w programie Morze złodziei na godzinę, aby urozmaicić swój statek tym wspaniałym złotym kadłubem – i każdy może zaoferować ten Drop, nie tylko Morze złodziei Wzmacniacz! Tymczasem, jeśli chcesz spędzić trochę czasu na oglądaniu Morze złodziei TV, będziemy prowadzić transmisję z wydarzenia, która postawi was, społeczność, mocno za kierownicą transmisji. Dołącz do dnia, aby przejąć kontrolę nad naszym zespołem streamującym, gdy wyruszają na Morze Złodziei i wyruszają w szaloną podróż według własnego wyboru…

Sea of ​​Thieves – Dzień Społeczności

Chociaż w ofercie jest dużo złota i chwały, nie zapominaj: prawdziwa podróż to przyjaciele, których poznajemy po drodze do zdobycia wielkich nagród. Dzień społeczności to miejsce w naszym kalendarzu, w którym spotykamy się i celebrujemy wszystko, co sprawia, że ​​Morze Złodziei jest tak cudowne do żeglowania – a to wy, nasi gracze. Mamy nadzieję, że dołączysz do nas, aby podzielić się miłością do życia piratów (i języka!) w ten wyjątkowy weekend, więc oznacz swoje mapy na Morze złodziei Dzień Społeczności Siódmego Sezonu 17 września. Do zobaczenia na morzu!


Dowiedz się więcej


Więcej informacji na temat Morze złodziei regularne aktualizacje, w tym pełne informacje o wydaniu, odwiedź Morze złodziei stronie internetowej. Aktualizacje są dostępne za darmo dla wszystkich Morze złodziei gracze, którzy kupili grę na Xbox Series X|S, Xbox One, Windows 10/11 PC lub przez Steam, lub gracze, którzy mają do niej dostęp w ramach Xbox Game Pass. Po prostu pobierz i zainstaluj najnowszą Morze złodziei zaktualizuj, aby uzyskać dostęp.

Nowy dla Morze złodziei? Dowiedz się o najnowszych bezpłatnych aktualizacjach zawartości na naszej stronie Nowości, zapoznaj się z Who’s Who lub skorzystaj z porad dotyczących rozgrywki z naszej Akademii Piratów, która dostarcza bezcennych informacji na różne tematy, od żeglarstwa po szermierkę, przygotowując się do dziewiczego rejsu. Dowiedz się więcej o Morze złodziei tutaj lub dołącz do trwającej przygody na www.seaofthieves.com, gdzie możesz wyruszyć w epicką podróż z jedną z najbardziej przyjaznych społeczności graczy!


Morze złodziei

Xbox Live
Xbox Graj w dowolnym miejscu

Morze złodziei

Microsoft Studios


1134


39,99 USD

31,99 USD

Ulepszone dla Xbox One X

Przepustka do gry na PC

Xbox Game Pass

Do gry na Xbox One wymagane jest konto Xbox Live Gold; sprzedawane oddzielnie. ========= O grze Sea of ​​Thieves oferuje podstawowe doświadczenia piratów, od żeglowania i walki po eksplorację i plądrowanie – wszystko, czego potrzebujesz, aby żyć pirackim życiem i stać się legendą na własną rękę. Bez ustalonych ról masz pełną swobodę podchodzenia do świata i innych graczy, jak tylko chcesz. Niezależnie od tego, czy podróżujesz w grupie, czy żeglujesz samotnie, w tej przygodzie ze wspólnym światem na pewno spotkasz inne załogi – ale czy będą przyjaciółmi, czy wrogami i jak zareagujesz? Rozległy otwarty świat Eksploruj rozległy otwarty świat pełen dziewiczych wysp, zatopionych statków i tajemniczych artefaktów. Podejmuj się misji poszukiwania zaginionego skarbu, odnajdywania przeklętych kapitanów szkieletów lub zbierania cennego ładunku dla kompanii handlowych. Idź na polowanie i łowienie ryb lub wybieraj spośród setek opcjonalnych celów i zadań pobocznych. Niezapomniane historie Zagraj w Tall Tales, aby doświadczyć wyjątkowego podejścia Sea of ​​​​Thieves do kampanii opartej na fabule. Z 11 opowieściami do rozegrania w dwóch epickich fabułach, te wciągające i filmowe zadania zapewniają około 30 godzin najlepszej pirackiej fantazji. Zostań legendą Podczas swojej podróży, aby stać się legendą piratów, będziesz gromadzić łupy, budować reputację i określać unikalny styl osobisty dzięki ciężko zarobionym nagrodom. Poszukiwacz przygód. Poszukiwacz. Zdobywca. Jaka będzie twoja legenda? Gra, która stale się rozwija Dzięki pięciu dużym rozszerzeniom i prawie rocznym aktualizacjom co miesiąc, Sea of ​​Thieves to gra oparta na usługach, która stale się rozwija i ewoluuje. Sprawdzaj co miesiąc, aby zobaczyć, jakie nowe treści zostały dodane.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/09/02/cash-in-with-sea-of-thieves-talk-like-a-pirate-themed-community-day-on-september-17/