Zapoznaj się z 5 najlepszymi wskazówkami dotyczącymi rozpoczęcia korzystania z „Another Crab’s Treasure” w ramach subskrypcji Xbox Game Pass

Jeśli jesteś nowy w świecie gier typu soulslike, mamy dla Ciebie pięć wskazówek, które pomogą Ci lepiej zrozumieć Another Crab’s Treasure, grę przyjazną dla początkujących, w której wcielasz się w kraba pustelnika.

Twoja Shell jest Twoim najlepszym przyjacielem

Jako krab pustelnik, twoja skorupa jest twoim najlepszym atutem, aby stawić czoła śmiercionośnym wrogom, którzy staną ci na drodze. Nie bój się, że Twoja muszla zostanie uderzona, ponieważ z oceanu zawsze jest nowy materiał do zebrania. Blokowanie i parowanie będą umiejętnościami niezbędnymi do przetrwania.

Nie bój się wrócić później, gdy będziesz silniejszy

Jeśli utkniesz przed szefem i nie możesz się rozwijać, dobrym pomysłem może być wycofanie się, zdobycie doświadczenia i powrót później. Odkrywanie, przetrwanie walk i powrót po nich zrobi różnicę.

Nie musisz walczyć z każdym wrogiem

Walka z każdym wrogiem może być żmudna, a niektóre nie są warte wysiłku. Staraj się unikać niepotrzebnych walk, zachowując ostrożność i szybkość.

Zmieniaj swój styl gry

Często istnieje kilka podejść do tej samej walki. Jeśli twoja obecna strategia nie działa, wypróbuj różne techniki skorupowe lub pasażerów na gapę, aby wpłynąć na swoje zdolności bojowe.

Jeśli trudność Cię zniechęca – wypróbuj nasze opcje wsparcia

Jeśli poziom trudności gier typu soulslike Cię powstrzymuje, nasz tryb wsparcia jest dla Ciebie. Możesz dostosować niektóre ustawienia, aby uczynić grę bardziej dostępną, a nawet dać Krilowi ​​broń.

Another Crab’s Treasure to gra przyjazna nowym graczom typu soulslike, stanowiąca jednocześnie wyzwanie dla hardkorowych fanów. Opcje wsparcia pozwalają każdemu grać we własnym tempie, bez ograniczeń. Niezależnie od tego, czy wolisz mniej frustrujące wrażenia, czy ekstremalny poziom trudności, gra Cię usatysfakcjonuje.

Źródło: news.xbox.com