Zapowiedziano przepustkę do Xenoblade Chronicles 3Nintendo i Monolith Soft ogłosiły przepustkę rozszerzeń do Xenoblade Chronicles 3, która doda do gry szereg nowych zadań, postaci i wątków fabularnych w latach 2022 i 2023.

Ujawniona w ramach dzisiejszej Xenoblade Chronicles 3 Direct, przepustka rozszerzeń będzie kosztować 29,99 USD / 26,99 GBP i będzie dostępna wraz z główną grą po premierze 29 lipca.

Sama przepustka jest podzielona na cztery części, przy czym pierwsze wydanie ma miejsce w dniu premiery Xenoblade Chronicles 3, a ostatni element wypada przed końcem 2023 roku.

Po pierwsze, pojawi się w dniu premiery 29 lipca, przepustka rozszerzeń zapewni szereg nienazwanych „przydatnych przedmiotów” i wariantów kolorystycznych strojów twoich postaci.

Drugi drop doda nową postać bohatera i zadania, nową bitwę wyzwań i nowe stroje. Obiecuje się, że nadejdzie to przed końcem 2022 roku, ale Nintendo nie dostarczyło jeszcze okna wydania. Trzeci drop, po raz kolejny dodający nową postać bohatera i zadania, Challenge Battle oraz nowe stroje, zostanie wydany przed 30 kwietnia 2023 roku.

Ostatni drop, który pojawi się nie później niż 31 grudnia 2023 roku, doda do gry zupełnie nowy scenariusz fabularny. To pełna fabuła, a nie kilka dziwnych zadań, a więc prawdopodobnie doda do gry dużą część nowej narracji.

Te poszczególne fale DLC nie będą dostępne osobno, więc gracze będą musieli kupić całą Przepustkę Rozszerzeń, jeśli chcą uzyskać którykolwiek z dodatków.

Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź wszystko, czego nauczyliśmy się z Xenoblade Chronicles 3 Direct, w tym głównych bohaterów historii, fajną mechanikę Interlink i sposób działania bitew.

Matt Purslow jest redaktorem wiadomości i funkcji IGN w Wielkiej Brytanii.Źródło : https://www.ign.com/articles/xenoblade-chronicles-3-expansion-pass