Zapowiedziano nową, limitowaną czasowo dystrybucję miecza i tarczy Pokémon w Europie


Zdjęcie: The Pokémon Company / Nintendo Life

Generacja IX może być na horyzoncie, ale Trenerzy Pokémonów na całym świecie wciąż są zajęci łapaniem i walką z nimi wszystkimi w Pokémon Sword & Shield, i wygląda na to, że szczególnie Europa będzie musiała wrócić do Galar, aby zdobyć nowe Pokémon dodany do ich dexu.

Serebi udostępnił szczegóły dotyczące zupełnie nowego wydarzenia dystrybucyjnego, które odbywa się w całej Europie. Od jutra, 9 września, do 30 września, trenerzy miecza i tarczy będą mogli zdobyć kody dla trzech Mitycznych Pokémonów — Genesect, Volcanion i Marshadow.

Wszystkie trzy Pokémony można kupić w różnych sklepach na całym kontynencie i nie martw się, nie będziesz potrzebować trzech oddzielnych kawałków papieru, ponieważ wszystkie trzy kody otrzymasz na jednej poręcznej karcie!

Nadal ujawniamy szczegóły dotyczące tego, gdzie niektóre kraje będą mogły otrzymać swoje kody (jeszcze raz dziękuję, Serebii!), ale wymienimy sprzedawców, których znamy do tej pory (i zaktualizujemy Cię, gdy tylko otrzymamy więcej informacji):

  • Wielka Brytania – GRA
  • Francja – Mikromania
  • Holandia/Belgia – GameMania

To trzy dość rzadkie Pokémony do zgarnięcia! A nawet jeśli nie grasz w Sword & Shield, te kody mogą być warte zebrania, abyś i tak mógł je załadować do swojej gry – i miejmy nadzieję, że będziemy mogli przenieść je do Scarlet & Violet.

Czy odbierzesz te kody? Daj nam znać w komentarzach!

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2022/09/new-limited-time-pokemon-sword-and-shield-distribution-announced-for-europe