Zapowiedziano Kena: Bridge of Spirits Photo Mode


Przed premierą 21 września, deweloper Kena: Bridge of Spirits, Ember Labs, ogłosił, że gra będzie zawierać tryb fotograficzny.

Ujawniony w artykule na blogu PlayStation, tryb fotograficzny Kena: Bridge of Spirits będzie zawierał jedną lub dwie funkcje, które nie są typowe dla bardziej „standardowych” wersji funkcji, które można znaleźć w wielu grach.

Kena: Zrzuty ekranu trybu fotograficznego Bridge of Spirits

Zamiast po prostu zatrzymywać czas, aby umożliwić graczom szybkie zatrzymanie akcji, Bridge of Spirits daje graczom możliwość ożywienia swoich postaci, gdy chcą ustawić idealne zdjęcie. Podczas poruszania aparatem w trybie fotograficznym Kena i inne postacie z gry będą zwracać na ciebie uwagę; dostosowując swoje pozycje, aby uzyskać więcej intymnych ujęć opartych na osobowości.

Ponadto tryb fotograficzny ma również własną funkcję „Ser”. Gdy już określisz swój kąt i będziesz gotowy, aby dodać kolejne ujęcie do albumu, wybranie tej funkcji spowoduje, że postacie na zdjęciu powiedzą „SERY” i przyjmą pozę. Według Ember Labs, wiele postaci w grze ma wiele póz, co oznacza, że ​​możesz robić różne ujęcia w dowolnym miejscu w grze, nie czując, że są powtarzalne i niezapomniane.

Producent Ember Labs, Thomas Varga, opowiedział nieco dalej, dlaczego zespół chciał rozwinąć swój tryb fotograficzny dla Kena: Bridge of Spirits. „Rozwijanie trybu fotograficznego i funkcji Cheese były dla nas ekscytującymi możliwościami animacji” – powiedział w poście na blogu PlayStation. „Ta funkcja nie tylko wprowadza kolejny zabawny element dla graczy, ale także pozwala nam zaprezentować osobowości postaci podczas opracowywania każdej wyjątkowej pozy”.

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą zapowiedzią Kena: Bridge of Spirits, która pokazuje, jak gra łączy ze sobą funkcje różnych hitów PlayStation, takich jak God of War i Horizon Zero Dawn, aby stworzyć intrygującą mieszankę animowanej walki w stylu Pixara i eksploracji.

Jared Moore jest niezależnym pisarzem dla IGN. Możesz śledzić go dalej Świergot.

Source : https://www.ign.com/articles/kena-bridge-of-spirits-photo-mode