Zapowiedź Xbox FanFest Ciekawostki 2022


Streszczenie

  • Ogłaszamy, że Xbox FanFest Trivia odbędzie się 12 listopada 2022 r. o godzinie 14:00 czasu polskiego.
  • Zarejestrowani fani FanFest w wieku 18+ mogą zarejestrować się do gry na xbox.com/fanfest.
  • Okres zgłoszeń trwa teraz do 8 listopada 2022 r.

Już prawie czas na Xbox FanFest Ciekawostki! Przygotowujemy się na kolejną szansę na wspaniałe nagrody i, co najważniejsze, świetną zabawę! Poprowadzone przez Kelly Lombardi i Malika Prince’a z Xbox, Xbox FanFest Trivia będzie zabawnym wyzwaniem społecznościowym, które wystawi na próbę Twoją wiedzę na temat Xbox.

Xbox FanFest Trivia rozpocznie się na twitch.tv/xbox 12 listopada 2022 r. o godzinie 14:00 czasu polskiego. Ta 90-minutowa globalna transmisja na żywo będzie dostępna dla każdego, a fani Xbox FanFest, którzy zarejestrują się do gry do 8 listopada, będą mogli zagrać i wygrać nagrody. Możesz dowiedzieć się więcej i zarejestrować się na xbox.com/fanfest (zobacz oficjalne zasady).

Uczestnicy będą mieli szansę wygrać Xbox Series S, 12-miesięczną subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate, punkty Microsoft Rewards, karty podarunkowe Xbox Gear Shop i nie tylko! Niezależnie od tego, czy chcesz zagrać, czy po prostu dostroić się i obejrzeć, mamy nadzieję, że Cię tam zobaczymy!

Dlaczego powinienem zarejestrować się jako fan Xbox FanFest?

Xbox FanFest daje Ci specjalny dostęp do takich rzeczy, jak nasza lista e-mailowa FanFest, dzięki której jako pierwszy usłyszysz o nadchodzących ekskluzywnych wydarzeniach FanFest, takich jak wybrane wydarzenia Xbox, doświadczenia i zrzuty towarów. Bycie fanem oznacza również wyłączny dostęp do wyselekcjonowanych cyfrowych i osobistych doświadczeń oraz loterii stworzonych specjalnie dla FanFest! A czy wspomnieliśmy o jednorazowym kodzie zniżkowym 20% w sklepie Xbox Gear? Tak, to też jest. Więc na co czekasz? Zapisz się dzisiaj!

Bądź na bieżąco z Xbox Wire i śledź @Xbox kanały społecznościowe dla wszystkich najnowszych na Xbox FanFest!

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/11/02/announcing-xbox-fan-fest-trivia-2022/