Zapowiedź nowej aktualizacji Xbox Insider w kręgu beta

Witajcie, drodzy niejawni testerzy Xbox! Szukasz ciekawych informacji na temat najnowszych aktualizacji Xbox? Jesteś we właściwym miejscu! Odkryj tutaj wszystkie nowe funkcje, które czekają na Ciebie w następnej aktualizacji Xbox.

Szczegóły aktualizacji systemu

Oto szczegóły najnowszej aktualizacji:

  • Wersja systemu operacyjnego : XB_FLT_2311ZN\25398.2916.231114-2200
  • Dostępny : 15 listopada 2023 r. o 15:00 czasu pacyficznego
  • Obowiązkowy : 16 listopada 2023 r. o 3:00 czasu pacyficznego

Wdrożone poprawki

Dzięki ciężkiej pracy inżynierów Xbox z przyjemnością ogłaszamy, że w tej aktualizacji wprowadzono następujące poprawki:

  • Gry : Naprawiono problemy z nieoczekiwanym zamykaniem niektórych gier po podłączeniu kierownicy
  • Moje gry i aplikacje – Zarządzaj aktualizacjami : Naprawiono błąd, w wyniku którego ta sama aktualizacja mogła pojawiać się wiele razy w sposób niezamierzony
  • System : Różne poprawki stabilności i wydajności

Znane problemy

Jesteśmy świadomi, że niektóre problemy zostały wymienione w poprzednich informacjach o wersji programu Xbox Insider. Te elementy nie są ignorowane, ale inżynierowie Xbox będą potrzebować więcej czasu na znalezienie rozwiązania.

Audio

Otrzymaliśmy zgłoszenia od użytkowników doświadczających sporadycznych problemów z dźwiękiem w panelu kontrolnym, grach i aplikacjach. Jeśli napotkałeś problemy, upewnij się, że masz najnowsze aktualizacje oprogramowania sprzętowego dla swojego telewizora i innego sprzętu. Jeśli nie masz pewności, być może będziesz musiał skontaktować się z producentem w celu uzyskania pomocy.

Sieć

Badamy zgłoszenia dotyczące problemu polegającego na tym, że konsola nie łączy się z siecią zgodnie z oczekiwaniami po uruchomieniu. Jeśli napotkasz ten problem, zgłoś go tak szybko, jak to możliwe, za pomocą opcji „Zgłoś problem”.

Pamiętaj, aby skorzystać z opcji „Zgłoś problem”, aby poinformować nas o swoim problemie. Być może nie będziemy w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania, ale gromadzone przez nas dane są kluczowe dla znalezienia rozwiązania.

Jeśli jesteś niejawnym testerem Xbox i szukasz wsparcia, skontaktuj się z subredditem społeczności. Oficjalni pracownicy Xbox, moderatorzy i inni niejawni testerzy Xbox są tutaj, aby Ci pomóc.

Dziękuję każdemu niejawnemu testerowi Xbox w dzisiejszym subreddicie. Cieszymy się, że stało się to przyjazne, zorientowane na społeczność miejsce rozmów i wsparcia.

Aby uzyskać więcej informacji na temat programu Xbox Insider, śledź nas na stronie Świergot. Śledź przyszłe Informacje o wydaniu programu Xbox Insider, aby uzyskać więcej informacji na temat pierścienia podglądu aktualizacji Xbox!

Źródło: news.xbox.com