Zapowiedź nowego filmu akcji na żywo Legend of Zelda od Nintendo | Najnowsze gry na Switcha, które pozostały niezauważone

Szokująca wiadomość od Nintendo

W tym tygodniu na All Things Nintendo omawiamy sensacyjną wiadomość, że Nintendo przygotowuje aktorski film Legend of Zelda. Po omówieniu innych wiadomości tygodnia Brian i Wes zagłębiają się w kilka najnowszych gier na Switcha, których nie mieli czasu sprawdzić ze względu na napięty harmonogram jesiennych wydań.

Wszystkie rzeczy Nintendo, co to jest?

All Things Nintendo Podcast to cotygodniowy program, w którym świętujemy, omawiamy i analizujemy wszystkie najnowsze gry, wiadomości i ogłoszenia od największych nazwisk w branży. Co tydzień do Briana dołączają różni goście, aby porozmawiać o tym, co dzieje się w świecie Nintendo. Po drodze podzielą się osobistymi historiami, odkryją ukryte perełki w eShopie, a nawet ponownie odwiedzą klasyki, na których wszyscy się wychowaliśmy. Nowy odcinek dostępny jest w każdy piątek!

Pamiętaj, aby subskrybować All Things Nintendo na swojej ulubionej platformie podcastów. Program jest dostępny w Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts i YouTube.

Najciekawsze odcinki

00:00:00 – Wprowadzenie 00:00:44 – Nintendo ogłasza film Zelda 00:19:49 – Aktualizacja sprzedaży Nintendo 00:26:05 – Prezes Nintendo pyta o raporty Switch 2 00:29:07 – Nowe pakiety Switcha 00:30 :57 – Wrażenia z Nickelodeon All-Star Brawl 2 00:37:10 – Wrażenia z marzyciela mody 00:40:51 – Wrażenia spragnionych zalotników 00:46:04 – Wrażenia Berzerka: Recharged 00:51:50 – Wrażenia Cobalt Core 00:53:58 – Wrażenia z Dave the Diver 00:58:57 – Dyskusja na temat Alana Wake 2 01:04:53 – Końcowy ranking: 5 najlepszych gier, w które chcielibyśmy zagrać 01:15:22 – Głosowanie ogólne: scenariusz filmu Zelda

Jeśli chcesz skontaktować się z podcastem All Things Nintendo Podcast, możesz wysłać e-mail do AllThingsNintendo@GameInformer.com, skontaktować się z Brianem na Instagramie (@BrianPShea) lub dołączyć do oficjalnego serwera Game Informer Discord. Możesz to zrobić, łącząc swoje konto Discord z kontem Twitch i subskrybując kanał Twitch Game Informer. Następnie znajdź kanał All Things Nintendo w sekcji „Obszary społecznościowe”.

Jeśli szukasz innych podcastów Game Informer, koniecznie odwiedź The Game Informer Show z gospodarzami Alexem Van Akenem, Marcusem Stewartem i Kylem Hilliardem, który relacjonuje cotygodniowe wydarzenia w branży gier wideo!

Źródło: www.gameinformer.com