Zapowiedź następnego trybu wieloosobowego Halo Infinite dodaje nowe funkcje, może nie zacząć się jutro


Druga runda zapowiedzi technicznych Halo Infinite rozpocznie się w ten weekend na konsolach Xbox i PC. Osoby, które zarejestrują się w programie Halo Insider, będą musiały sprawdzić swoją pocztę e-mail lub konto, aby sprawdzić, czy biorą udział. Jeśli tak, przygotuj się na nie jeden, ale dwa pełne weekendy rozszerzonego pakietu wieloosobowego w porównaniu z poprzednim testem.

Dyrektor ds. społeczności Brian Jarrard prowadził transmisję pokazującą rozgrywkę z podglądu dla wielu graczy. Jarrard zaczął od „najświeższych wiadomości”, że może wystąpić przesunięcie czasowe dotyczące harmonogramu testów z powodu jakiegoś problemu znalezionego w kompilacji lotu. Jutro ma się rozpocząć test, ale jest duża szansa, że ​​zobaczy krótkie opóźnienie. Jarrard ujawnił również, że część testu Big Team Battle będzie częścią drugiego weekendu testowego. Ci, którzy nie zostali przyjęci do testu, powinni szukać dodatkowych sposobów dostępu do testu w ciągu następnego tygodnia. 343 poszukuje obecnie sposobów na „poszerzenie ścieżki”, aby umożliwić wybranym osobom z Xboxa i znajomym użytkowników Steam udział w zabawie.

Wszystko z poprzedniego testu będzie dostępne w nowym locie, w tym mecze z botami, przepustka bojowa i ćwiczenia z bronią. Powrócą również mapy Recharge, Free Fire i Bazaar. Boty nie będą już miały codziennego wzrostu trudności, ale raczej mieszankę poziomów AI w zespole botów.

Ci, którzy szukają czegoś bardziej znaczącego niż potyczka czterech na czterech, ucieszą się z nadejścia Big Team Battle, pozwalającego na masowe mecze 12 na 12, z opcją Capture the Flag dostępną w tym trybie. BTB zawiera również najnowszą mapę, Fragmentation. Ta mapa Big Team Battle jest osadzona w kanionie wyglądającym na iglaste, który nadaje wibracje Valhalli z Halo 3. Mnóstwo sześciokątnych iglic i struktur Forerunner wystaje z ziemi wokół otoczenia. Jaskinie łupów to nowy cel cząstkowy na większych mapach, który pozwala twojemu towarzyszowi AI włamać się do zamkniętego skarbca i czerpać korzyści z dowolnej broni i innych przedmiotów, które znajdziesz w środku. Kolejna nowa mapa z dwiema bazami Forerunnera w pustynnej lokalizacji o nazwie Behemoth wprowadza rozgrywkę samochodową do bitew 4v4 Halo.

Akademia rozwija się dzięki nowemu testowi. Pojawi się kilka nowych sposobów na wprowadzenie graczy do Halo Multiplayer. Misja samouczkowa i tryb treningowy, nieograniczony mecz botów z dodatkowymi opcjami samouczka nałożonymi na wierzch, zapewniają nowicjuszom bezpieczne miejsce do nauki podstaw Halo. Wiertła do broni są również częścią Akademii. Będą zawierać wszystkie bronie pociskowe do wypróbowania tym razem, a także zaktualizowane ruchy botów i sztuczną inteligencję, aby zapewnić trudniejsze wrażenia na strzelnicy.

Testy drugiego Halo Infinite Technical Preview mają rozpocząć się jutro, w czwartek, 23 września, do poniedziałku rano, 26 września, chociaż, jak wspomniano powyżej, ten czas może się zmienić. Drugi weekend z nadejściem Big Team Battle ma się rozpocząć od czwartku 30 września do poniedziałku 4 października. Pełna premiera Halo Infinite odbędzie się 8 grudnia na Xbox Series X/S, Xbox One i PC. Powodzenia, Spartanie.Source : https://www.gameinformer.com/2021/09/22/halo-infinites-next-multiplayer-preview-adds-new-features-might-not-start-tomorrow