Zapisz recenzję pokoju (Przełącz eShop)


Czy kiedykolwiek myślałeś, że zarządzanie zapasami w Resident Evil 4 z 2005 roku jest jak gra sama w sobie? Cóż, w dobie internetu wszystko w końcu się dzieje, więc oto ta gra. W Save Room from Fractal Projects po lewej masz ograniczoną i specjalnie ukształtowaną przestrzeń ekwipunku, a po prawej ładunek broni i rzeczy. Po prostu umieść broń w przestrzeni, jak wojskową układankę tangramową.

Musisz także upewnić się, że twój licznik zdrowia jest pełny, a broń jest naładowana na końcu etapu. Łatwe: zjedz złe rzeczy, a potem zjedz lecznicze; jeśli broń potrzebuje amunicji, włóż do niej amunicję. Być może będziesz musiał najpierw połączyć zioła lub proch strzelniczy, ale to wszystko jest rzeczy, które można trenować na małpach. Po zmniejszeniu, po prostu włóż broń i zioła w przestrzeń, jak układankę handlarza narkotyków.

Gra w interfejsie jest taka sobie. Stukanie za pomocą pada kierunkowego może być zabawne: każdy, kto kiedykolwiek rytmicznie miotał się po liście Street Fighter 2, wie o tym; wie o tym każdy, kto kiedykolwiek z podekscytowaniem wymówił niegrzeczne imię dla Linka. Ale tutaj opcja resetowania jest niebezpiecznie proksymalna, a przycisk przełącznika ostrości jest irytująco w połowie pomocny. Będziemy się czepiać, ponieważ w tej grze nie ma nic więcej: po prostu włóż broń, zioła i sardynki w przestrzeń, tak jak spiżarnia Marie Kondo.

Rzadkość gry na jeden dowcip jest częściowo ukryta przez jej zwięzłość. 40 etapów zajęło nam godzinę i trochę, a tylko kilka z nich wymagało poważnej aplikacji. Kredyty dostarczały prawie tyle samo rozrywki, będąc prostą listą źródeł zasobów graficznych. Jest sekcja zatytułowana „Jajko”, w której rolę Jaja gra „Jajko” Thundera. Naprawdę tam z napisem Flugelhorn w Far: Lone Sails w Trochę Interesujące-Credits Hall of Fame. Jest to również kluczowa rola w grze, w której po prostu umieszczasz broń, zioła, sardynki i jajka w kosmosie, jak omlet Tetris zabójczego szefa kuchni.

Save Room zaczyna się od założenia, że ​​system zarządzania ekwipunkiem Resident Evil 4 może działać jako pełna gra. Pozostawiło nam to myślenie, że Save Room może działać jako system zarządzania zapasami. Może i na Steamie było dobrze, gdzie jest kilka jednostek lokalnej waluty taniej, ale jest tu tak mało, że trudno jest polecić. Po prostu wkładasz rzeczy do rzeczy – jest tylko tyle sposobów, aby to powiedzieć.

Źródło : https://www.nintendolife.com/reviews/switch-eshop/save-room