Zaoszczędź na najlepszych grach Bethesdy dzięki pakietowi SGDQ Humble!

Letnie igrzyska zrobione szybko: pakiet Humble we wsparciu

Summer Games Done Quick, tygodniowy charytatywny maraton prędkości, rozpocznie się 30 czerwca i weźmie w nim udział wielu niezwykle utalentowanych graczy, którzy zmierzą się z ogromną liczbą gier. Na cześć wydarzenia Humble oferuje pakiet Summer Games Done Quick, zawierający siedem gier, w których możesz oglądać szybkich graczy, oferując szansę zagrania w nie podczas oglądania i sprawdzania, jak musisz nadal doskonalić swoje umiejętności.

Jak zwykle w przypadku Humble, pakiet SGDQ jest dostępny z wielopoziomowym systemem cenowym, który pozwala wybrać cenę i gry, które chcesz. Za 12 dolarów w najniższej cenie otrzymasz trzy gry: skradankową grę Dishonored, strzelankę poboczną przypominającą Contrę Blazing Chrome i strzelankę pierwszoosobową Hyperbolica, która nie jest euklidesowa. Jeśli podniesiesz cenę do 15 dolarów, Humble doda The Elder Scrolls III: Morrowind i Arzette: The Jewel of Faramore. Za 20 dolarów otrzymasz pełny pakiet siedmiu gier, zawierający Nickelodeon All-Star Brawl 2 i Penny’s Big Breakaway.

Wysokiej jakości gry w szczytnym celu

Humble Bundles wspiera organizacje charytatywne i twórców gier, a Ty masz możliwość przekazania kwoty większej niż cena wywoławcza, aby zwiększyć kwotę darowizny. Pakiet SGDQ wspiera Lekarzy Bez Granic tak samo jak SGDQ. Wszystkie gry w pakiecie są dobrze oceniane, ale jest kilka niedawno wydanych gier, które mogą Ci się spodobać. Arzette: The Jewel of Faramore to Metroidvania z przewijaniem bocznym, która nawiązuje do ery CD-ROMów, a konkretnie do Zelda: The Wand of Gamelon, gry CD-i z 1989 roku, która charakteryzowała się słabą animacją i jeszcze gorszym aktorstwem głosowym. Arzette bawi się tą samą estetyką ze świetnym skutkiem, czyniąc grę szybką, zabawną i zabawną w równym stopniu.

Jest też Penny’s Big Breakaway, platformówka 3D, która w dużym stopniu czerpie z estetyki, atmosfery i rozgrywki z gier 3D Sonic – w rzeczywistości została opracowana przez Evening Star, studio utworzone przez fanów-deweloperów odpowiedzialnych za Sonic Mania. Niezwykle kolorowy styl graficzny uzupełnia szybkie i responsywne podejście do platformówek.

Skoncentruj się na doskonałych tytułach Bethesdy

W pakiecie SGDQ godne uwagi są także doskonałe tytuły od Bethesdy. Morrowind to oczywiście ukochana gra RPG, która poprzedzała The Elder Scrolls IV: Oblivion i obecnie naprawdę wszechobecną The Elder Scrolls V: Skyrim, ale Morrowind ma szczególne miejsce w sercach wielu fanów. Dishonored, opracowany przez Arkane Studios i opublikowany przez Bethesdę, jest również warty twojej uwagi, jeśli nigdy nie miałeś czasu, aby w niego zagrać, niezależnie od tego, czy lubisz potajemnie poruszać się po różnych poziomach, czy przecinać wrogów za pomocą mnóstwa kreatywnych mocy paranormalnych.

Źródło: www.gamespot.com