Zaoszczędź na dyskach SSD zgodnych z PS5, kartach microSD Nintendo Switch i innych rozwiązaniach do przechowywania danych na komputery PC


Amazon zakłada, że ​​konsumenci robią zakupy na początku tego roku, a teraz oferuje mnóstwo okazji do promocji „epickich ofert codziennych”. Widzieliśmy już mnóstwo świetnych sprzedaży gier planszowych i Apple AirPods, a Amazon oferuje również możliwości taniej rozbudowy konsoli (w tym PS5!) lub pamięci PC.

Oferta rozszerzalnej pamięci masowej PS5

PNY

XLR8 CS3040 4 TB M.2 NVMe Gen4 x4

Ten masywny wewnętrzny dysk SSD powinien zapewnić Ci dużo miejsca w PlayStation 5 przez dłuższy czas. Będziesz musiał znaleźć własny radiator, ale nie jest to zbyt trudne, jeśli klikniesz link do przewodnika PS5 SSD w poniższym tekście.

Aby uzyskać zalecenia dotyczące radiatorów, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po najlepszych dyskach SSD PS5.

Oferty kart microSD kompatybilne z Nintendo Switch

GRAJ 1 TB microSD

Lexar

ZAGRAJ 1 TB microSD

Jeśli chcesz poczuć, że masz nieograniczoną przestrzeń dyskową dla swojego Nintendo Switch, ta kompatybilna karta microSD od Lexar jest dziś po prostu nieśmiała o 50% taniej.

64 GB Elite-X 64 GB microSD 3-pak

PNY

64 GB Elite-X 64 GB microSD 3 szt

W ramach tej oferty otrzymasz trzy karty microSD o pojemności 64 GB, które idealnie nadają się do wykorzystania w dronach, aparatach, telefonach lub Nintendo Switch.

Jeszcze więcej ofert na dyski SSD, karty SD i komputery PC

Więc tak… wszelkiego rodzaju możliwości rozszerzenia Twoich potrzeb w zakresie przechowywania. Osobiście myślę, że kupię system NAS, ale chyba nie dzisiaj, tak bardzo, jak chcę. Właśnie wydałem dużo pieniędzy z powrotem na E3 na Metroid Dread i kilka innych rzeczy, które wkrótce zostaną potrącone z mojego konta i nie chcę się zbytnio rozciągać.

Jeśli jednak szukasz rozwiązania NAS, a myślę, że każdy powinien być, jest to świetna okazja, aby coś złapać.

Seth Macy jest redaktorem wykonawczym IGN Commerce i po prostu chce być twoim przyjacielem.Source : https://www.ign.com/articles/save-on-ps5-compatible-ssd-nintendo-switch-microsd-cards-and-more-pc-storage-solutions