Zaoszczędź dużo na Guilty Gear Strive 25th Anniversary Edition w Amazon

Zaoszczędź na Guilty Gear Strive 25th Anniversary Edition w Amazon

Fani Guilty Gear mogą sporo zaoszczędzić dzięki niedawnemu wydaniu Guilty Gear Strive 25th Anniversary Edition na Amazon. Ta limitowana edycja, dostępna w cenie 91 dolarów, upamiętnia 25-lecie serii bijatyk. Wydana w marcu ubiegłego roku za 110 dolarów, jest to całkiem solidna oferta dzięki fizycznym gadżetom i bogactwu zawartości gry zawartej w Edycji Kolekcjonerskiej.

Zawartość wydania Guilty Gear Strive z okazji 25. rocznicy

Wewnątrz pudełka znajdziesz:

  • Guilty Gear Strive: Daredevil Edition (wersja na PS5)
  • Przepustka na pierwszy sezon Guilty Gear Strive
  • Przepustka na drugi sezon Guilty Gear Strive
  • Przepustka na trzeci sezon Guilty Gear Strive
  • Archiwum dzieł sztuki Guilty Gear Strive
  • Oryginalna ścieżka dźwiękowa na płycie CD
  • Stalowa koperta z limitowanej edycji
  • Pudełko kolekcjonerskie

Gra z przepustką sezonową (edycja Daredevil) ma sugerowaną cenę detaliczną wynoszącą 100 USD (60 USD na PC podczas letniej wyprzedaży Steam). Jednak dla właścicieli PS5 oznacza to, że otrzymujesz wszystkie dodatkowe gadżety, w tym album z grafiką, stalową obudowę i ścieżkę dźwiękową, za około dziewięć dolarów mniej niż zapłaciłbyś za wersję Daredevil Edition na PS5.

Bogata zawartość dodająca wartość do gry

Każdy sezon dodaje do gry nowe postacie, etapy i kosmetyczne DLC, znacznie rozszerzając zawartość. Podobnie jak w przypadku wielu współczesnych gier walki, dodatkowa zawartość jest praktycznie niezbędna dla oddanych graczy. Jeśli jeszcze nie grałeś w Guilty Gear Strive i chcesz doświadczyć gry Arc System Works w całej okazałości, jest to najlepsza oferta pod względem stosunku jakości do ceny, jaką znajdziesz.

Opracowana przez Arc System Works, studio odpowiedzialne za Dragon Ball FighterZ, Guilty Gear Strive to wizualny klejnot dla oczu, pełen fascynujących mechanizmów rozgrywki, które przypadną do gustu fanom bijatyk.

„Walka w Guilty Gear Strive jest bez zarzutu. I to jest najważniejsze” – napisał Mike Epstein w recenzji Guilty Gear Strive w serwisie GameSpot. „Jak w przypadku wszystkich Guilty Gears, jest to gra pełna skrajności. Jeśli wypróbowałeś tę serię i zakochałeś się w niej ze względu na jej złożoność, nie spodziewałbym się innego rezultatu. Jeśli masz ochotę na wyzwanie lub po prostu chcesz mieć fajną, estetyczną bijatykę, przy której będziesz się dobrze bawić, Strive zna wszystkie odpowiednie ruchy. »

Źródło: www.gamespot.com