Zaoszczędź 60 $ na Nintendo Switch OLED w Monoprice przed Czarnym Piątkiem!

Wyjątkowych ofert na Nintendo Switch OLED, których nie można przegapić

Obecnie dostępnych jest wiele ofert pakietowych na Nintendo Switch, ale bezpośrednie rabaty nie są zbyt częste. Jednak teraz możesz dużo zaoszczędzić na Switch OLED w Monoprice przed Czarnym Piątkiem 2023. Sprzedawca oferuje Switch OLED za jedyne 290 USD, czyli imponujące 60 USD mniej od ceny detalicznej. Do tej oferty kwalifikują się oba modele Switch OLED z białymi Joy-Conami lub z neonowo-czerwonymi/niebieskimi Joy-Conami. Jeśli rozważasz podarowanie Nintendo Switch w okresie świątecznym, Monoprice umożliwia klientom zakup maksymalnie dwóch sztuk każdego modelu.

W międzyczasie Dell oferuje karty upominkowe o wartości 75 dolarów przy zakupie Switch OLED z białymi Joy-Conami. To jeszcze lepsza oferta, ale tylko wtedy, gdy Dell ma w ofercie inny produkt, którego potrzebujesz. Kwota promocyjna zostanie wysłana e-mailem i będzie można ją wykorzystać przy następnym zakupie. Dlaczego nie zdecydować się na kontroler Nintendo Switch Pro? Każdy właściciel Switcha powinien go mieć, a wraz z Switchem zasadniczo dostajesz go za darmo.

Ulepszenia OLED Nintendo Switch

Nintendo Switch OLED ma pewne ulepszenia w stosunku do zwykłego Switcha. Co ciekawe, jak sama nazwa wskazuje, wyposażono go w nieco większy ekran OLED niż ten w zwykłym Switchu. Zaletą jest także dłuższy czas pracy baterii, lepsze wsparcie i większa stacja dokująca wyposażona w port Ethernet.

Inne opcje dla fanów Nintendo

Oferty Monoprice i Dell Switch OLED to nie jedyne opcje w okresie świątecznym. Fani Super Mario powinni także wziąć pod uwagę niedawną premierę specjalnej edycji Mario Red Nintendo Switch OLED. Nowa konsola w edycji specjalnej została wprowadzona na rynek w zeszłym miesiącu wraz z serią pakietów świątecznych, w tym pakietem Mario Kart Switch i dwoma pakietami Switch Lite z motywem Animal Crossing. Nintendo wypuści także pakiet Super Smash Bros. Ultimate Switch OLED za 350 dolarów już 19 listopada. Więcej pakietów znajdziesz w naszym przewodniku zakupu Nintendo Switch.

Aby uzyskać więcej ofert gier i akcesoriów na Switcha, zapoznaj się z naszym wyborem najlepszych ofert z okazji Czarnego Piątku na Switcha.

Omawiane tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś prezentowanego na naszej stronie.

Źródło: www.gamespot.com