Zanurz się w tryb Hordy, nowe poziomy mistrzowskie i nie tylko dzisiaj w Doom Eternal


Przygotuj się, aby pokazać tym legionom piekieł, kto jest szefem — aktualizacja 6.66 jest już dostępna Wieczna zagłada! Ta aktualizacja zawiera nie tylko zupełnie nowy tryb hordy, w którym gracze mogą zatopić zęby, ale także dwa poziomy mistrzowskie i nową arenę, grywalny demon i system rankingowy oparty na serii Tryb walki i więcej!


Tryb Hordy już jest


w Wieczna zagładaW trybie Horde, Slayers przystępują do szybkiego, zręcznościowego wyzwania, aby pozbyć się demonów z szybkością, precyzją i odrobiną stylu. Za każdym razem, gdy wejdziesz w tryb hordy, zaczniesz z strzelbą bojową i wszystkimi dostępnymi i ulepszonymi dodatkami, runami i modami.

Pokonując trzy poziomy pełne demonów, zbudujesz swój arsenał i zbierzesz punkty. Aby naprawdę zmaksymalizować swój wynik, uważaj na demony nagród, które dają ogromną wypłatę punktów, gdy zostaną usunięte w rekordowym czasie! Wracaj, aby stawić czoła hordzie i rywalizować o coraz wyższe wyniki, odblokowując ponad siedem nowych skórek dla Wieczna zagłada i udowodnienie, kto jest najlepszym Slayerem w rankingach trybu Horde!


Duke It Out Online w Battlemode 2.0


Zabierz swoje umiejętności na arenę przeciwko prawdziwym graczom w Wieczna zagłada2v1 Tryb walki Doświadczenie 2.0, teraz wzbogacone o system rankingowy oparty na serii, który uwzględnia Twoje serie zwycięstw, aby znaleźć godnych przeciwników do pojedynku.

Zrzut ekranu z Doom Eternal

Tryb walki 2.0 zawiera również sezonową tabelę wyników, przyznając graczom nagrody na podstawie ich postępów na koniec każdego sezonu. To nie wszystko – aktualizacja 6.66 wprowadza także Twierdzę, nową arenę, na której można walczyć, oraz okrutnego Rycerza Strachu jako zupełnie nowego grywalnego demona!

Zrzut ekranu z Doom Eternal

Z ponad rocznymi optymalizacjami, równoważeniem i ulepszeniami opóźnień od premiery, aktualizacja 6.66 to doskonały czas na Tryb walki zarówno weterani, jak i nowicjusze, do których mogą wskoczyć Wieczna zagłada ze znajomymi i wypróbuj grę wieloosobową na najwyższym poziomie!


Zmierz się ze zremiksowanym wyzwaniem na dwóch nowych poziomach mistrzowskich


Jakby tryb Hordy i Tryb walki 2.0 to za mało akcji zabijania demonów, aktualizacja 6.66 zawiera również dwa nowe poziomy mistrzowskie! Te wyzwania dla jednego gracza remiksują poziomy od Wieczna zagładaWielokrotnie nagradzana kampania, która zapewni graczom nowe wrażenia bojowe, które sprawdzą twoje umiejętności zabijania!

Zrzut ekranu z Doom Eternal

Gracze mogą już dziś zanurzyć się w nowych poziomach Mars Core i The World Spear Master, dopełniając ogromny spadek zawartości dla Wieczna zagłada w aktualizacji 6.66. (Notatka: World Spear Master Level wymaga rozszerzenia kampanii DLC Starożytni bogowie – część druga grać.)

Zrzut ekranu z Doom Eternal

Wreszcie, aktualizacja 6.66 zawiera również kilka poprawek i ulepszeń, z których gracze mogą się cieszyć. Sprawdź pełne informacje o aktualizacji, aby uzyskać szczegółowe informacje. Z wysokimi wynikami do ścigania w trybie Horde, nowy i ulepszony Tryb walki 2.0 i więcej poziomów mistrzowskich do zagłębienia się, nie ma lepszego czasu, aby przypomnieć piekłu, że jedyną rzeczą, której się boi… jesteś ty.

Zrzut ekranu z Doom Eternal

Wieczna zagłada jest już dostępny na Xbox One i PC, z kompatybilnością wsteczną i ulepszeniami nowej generacji w systemach Xbox Series X|S. Członkowie Xbox Game Pass mogą również pobrać Wieczna zagłada dziś zarówno na konsoli, jak i na PC. Bądź na bieżąco Wieczna zagłada dołączając do Slayers Club, oficjalnego fanklubu wszystkich rzeczy związanych z Doomem. Dołącz już dziś i odblokuj skórkę Zombie Slayer za Wieczna zagłada.

DOOM Eternal Edycja Standardowa

Xbox Live

DOOM Eternal Edycja Standardowa

Bethesda Softworks


779


59,99 USD

23,99 USD

Armie piekła zaatakowały Ziemię. Zostań pogromcą w epickiej kampanii dla jednego gracza, aby pokonać demony w różnych wymiarach i powstrzymać ostateczną zagładę ludzkości. Jedyne, czego się boją… jesteś ty. Doświadcz niesamowitego połączenia szybkości i mocy w DOOM Eternal – kolejny krok naprzód w pierwszoosobowej walce. MAKSYMALNY POZIOM ZAGROŻENIA POGROMCY Uzbrojony w naramienny miotacz ognia, chowane ostrze na nadgarstku, ulepszone pistolety i modyfikacje oraz umiejętności, jesteś szybszy, silniejszy i bardziej wszechstronny niż kiedykolwiek. NIEŚWIĘTA TRÓJCA Odbierz swoim wrogom to, czego potrzebujesz: zabij chwałę, aby uzyskać dodatkowe zdrowie, spopiel, aby uzyskać zbroję i demony piłą łańcuchową, aby zaopatrzyć się w amunicję, aby stać się najlepszym pogromcą demonów. Wejdź do trybu BATTLEMODE Nowa rozgrywka wieloosobowa 2 na 1. W pełni uzbrojony DOOM Slayer mierzy się z dwoma kontrolowanymi przez graczy demonami, walcząc z nimi w rundzie do zwycięstwa pięciu rund intensywnej walki pierwszoosobowej.

Source : https://news.xbox.com/en-us/2021/10/29/dive-into-horde-mode-doom-eternal/