Zanurz się w nową historię w Neverwinter: Northdark Reaches


Neverwinter: Northdark Reaches, opracowany we współpracy z autorem bestsellerów New York Times RA Salvatore i jego synem, Geno Salvatore, jest już dostępny. Ten nowy moduł bada wydarzenia, które mają miejsce między „Starlight Enclave” a „Glacier’s Edge”, dwiema pierwszymi książkami z trylogii RA Salvatore „The Way of the Drow”.


Nowa Kampania i Strefa Przygód


Związany obowiązkiem tronu, król Bruenor szuka pomocy sierżanta Knoxa w zniknięciu najbardziej zaufanego zwiadowcy Gautlegryma, Braelina Janquaya. Wśród narastających napięć między frakcjami i wojny domowej, poszukiwacze przygód z Neverwinter będą musieli rozwikłać tajemnicze okoliczności zniknięcia Braelina. Bohaterowie na tyle odważni, by odpowiedzieć na wezwanie króla Bruenora, odkryją i zbadają Northdark Reaches, nowy region Podmroku.

Neverwinter’ najnowszy moduł wprowadza nową kampanię, misje, nagrody i kolejną dużą Strefę Przygód. Oprócz znanej twarzy króla Bruenora, poszukiwacze przygód poznają także nowe postacie, takie jak mykonid Rumpadump, Saribel Xorlarrin Do’Urden, córka opiekunki Zeerith Xorlarrin, drowowa kapłanka Minolin Fey i nie tylko. W nowej, ekscytującej fabule gracze odwiedzą również nowe, powtarzalne instancje, takie jak Wieża Gabsul Nasad, Neirt Elamnshin i Mycelial Depths.


Aktualizacja Lochu Pająka


Zbierz drużynę i wróć do Świątyni Pająka w przerobionej i zaktualizowanej wersji lochu! Poszukiwacze przygód muszą oczyścić teren z nowych sług Lolth, aby ocalić Tajną Tancerkę Księżyca zabraną do Świątyni na wyrok za udawanie Wysokiej Kapłanki. Lolth nie jest znana z miłosierdzia, więc poszukiwacze przygód muszą spieszyć się, by uratować kapłankę!

Świątynia Pająka będzie dostępna zarówno na poziomie normalnym, jak i mistrzowskim. Wersja normalna zostanie uwzględniona w kolejce losowych lochów i będzie dostępna dla wszystkich graczy z co najmniej 25 000 poziomem przedmiotu. Wersja Master będzie wymagała 75 000 poziomów przedmiotów i zapewni wyzwanie godne najsilniejszych poszukiwaczy przygód w królestwie, zwłaszcza tych, którzy chcą zdobyć tytuł „Haker sieciowy” po ukończeniu wszystkich osiągnięć mistrzowskich w lochach!


Aktualizacje dotyczące jakości życia i kreatorów


Neverwinter’ Najnowszy moduł niesie ze sobą kilka zmian jakości życia. Dodano ulepszenia do systemu ekwipunku, aby ułatwić podróżowanie. Wśród tych aktualizacji znajdują się opcje filtrowania i wyszukiwania, kilka zmian w zarządzaniu torbami w ekwipunku, takich jak łatwiejsza wymiana torby i typ preferencji torby, łatwość nawigacji po liście osób towarzyszących i wiele innych. Dodatkowe miejsca na wygląd powinny pomóc tym, którzy chcą rozszerzyć swoje opcje wyglądu!

Oprócz aktualizacji jakości życia, Czarodzieje zauważą kilka ulepszeń w klasie. Obejmuje to znaczną ilość poprawek błędów i przejść balansujących, głównie do wielkości różnych mocy, ale także kilka zmian funkcjonalnych. Ta praca została wykonana, aby zapewnić, że Wizards pozostaną konkurencyjni z innymi klasami DPS i zapewnią kilka bardziej realnych wyborów dla graczy Wizard.

Uzbrój się w determinację, naostrz ostrze i zanurz się w cieniu – Neverwinter: Northdark Reaches jest teraz dostępne!

Nigdy zimą

Xbox Live

Nigdy zimą

Publikowanie skrzyni biegów


1102

Neverwinter to najważniejsza gra MMORPG Dungeons & Dragons, zawierająca szybką walkę i epickie lochy. Odkrywaj rozległe miasto Neverwinter i otaczające je regiony, walcz z wieloma wrogami i bądź częścią historii Zapomnianych Krain. Poznaj Dungeons & Dragons jak nigdy dotąd – Neverwinter to gra akcji MMORPG, która łączy intensywną walkę z klasyczną rozgrywką D&D. Podróżuj przez miasto Neverwinter i legendarny subkontynent Faerûn i zmierz się z największymi przeciwnikami z legendy D&D. Zbuduj własną legendę – Ożyw swoje przygody dzięki kultowym klasom i wyścigom D&D, zaawansowanym ścieżkom doskonałości, towarzyszom i niezwykłej gamie opcji dostosowywania. Niezależnie od tego, czy polujesz na smoki i beholdery w rozpadających się lochach, czy walczysz z innymi graczami w lodowych zakątkach Icespire Peak, przekonasz się, dlaczego Neverwinter jest definitywną grą Dungeons & Dragons. Zoptymalizowany dla Xbox One – Neverwinter inspiruje klasyczne przygody Dungeons & Dragons dzięki w pełni zoptymalizowanej rozgrywce dla Xbox One. Dynamiczna rozgrywka akcji Neverwinter została zmapowana na kontroler Xbox One, dając przygodom możliwość poruszania się po polu bitwy i rzucania potężnych zaklęć z łatwością. Gracze Xbox One mogą również korzystać ze swojej listy znajomych Xbox One, aby znajdować innych i bawić się z innymi podczas eksploracji kultowych miejsc z uniwersum Dungeons & Dragons. Ta gra obsługuje języki angielski, francuski, niemiecki, włoski i rosyjski. Dodatkowe wymagania systemowe: Aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji, wymagane jest minimalne szerokopasmowe połączenie internetowe o przepustowości 512 Kb/s.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/11/08/delve-into-a-new-story-in-neverwinter-northdark-reaches/