Zanurz się w akcji dzięki zamianie: pełna recenzja gry wideo

Odkryj ekskluzywne pierwsze wrażenia z gry wideo „Replaced”, tytułu, który zapewnia fanom akcji intensywne i wciągające wrażenia.

Polowanie wysokiego ryzyka

Gra rozpoczyna się błyskawicznie ekscytującą sceną pościgu, w której REACH musi przeskakiwać przeszkody i obliczać swoje przerwy co do nanosekundy, w przeciwnym razie ryzykuje, że zostanie schwytany lub zabity z zimną krwią. Ta sekwencja ustanawia napiętą i bezlitosną atmosferę w „Replaced” – sterowanie jest proste, ale panuje wyraźny rytm, a kluczowe znaczenie ma wyczucie czasu. Tym, co czyni tę sekcję naprawdę ekscytującą, są wspaniałe przejścia filmowe; gra płynnie przechodzi od grywalnych fragmentów do animowanych przerywników filmowych, przypominających wybuchowy film akcji z lat 80. Cząsteczki światła spływają po drzewach i przenikają przez duże, wysokie stalowe płoty, gdy pędzę ku mojej zagładzie – kilka razy nawet umarłem, ponieważ rozproszyło mnie to. sceneria. W kulminacyjnym momencie tej sekwencji pościgu skaczę z jednej półki na drugą w epickiej kinowej chwili, skąpany w chłodnych kolorach godnych Blade Runnera. Dołożono wszelkich starań, aby film odniósł wrażenie klasycznego filmu akcji, ale z niezwykle fajnym akcentem pikselowym.

Odkrywanie miasta Phoenix

Serce wersji demonstracyjnej przenosi nas do nowego domu REACH w Phoenix City, opuszczonej stacji kolejowej, która będzie również służyć jako siedziba gry. Tutaj spotkałem różnorodną obsadę postaci o tajemniczych działaniach i to tam rozgrywa się historia „Replaced”. zaczyna świecić. Podobnie jak wspólny dom, każda osoba, którą spotyka REACH, wydaje się być pełna zawiłości moralnych i każda robi to, co musi, aby przetrwać – co nie zawsze jest oczywiste dla REACH jako sztucznej inteligencji, ich zrozumienie Zachowanie bohaterów nie nie zawsze pokrywają się z otoczeniem, co sprzyja ciekawym rozmowom w miarę rozwoju historii.

Źródło: news.xbox.com