Zamów w przedsprzedaży Super Mario Bros. Wonder GameStop i otrzymaj darmowy brelok do kluczy (Kanada)

Przygotuj się na zanurzenie się w świecie Super Mario Bros. Wonder, najnowszy długo oczekiwany tytuł na Nintendo Switch! W miarę zbliżania się premiery w przyszłym miesiącu sprzedawcy detaliczni zaczynają ujawniać wiele szczegółów dotyczących zamówień w przedsprzedaży.

Ekskluzywny bonus za zamówienia w przedsprzedaży w Kanadzie

W Kanadzie GameStop oferuje atrakcyjną ofertę: w przypadku zamówienia gry w przedsprzedaży w cenie 79,99 USD otrzymasz darmowy brelok z zupełnie nowym wzmocnieniem z gry, które przemienia Mario i jego przyjaciół w słonia. Chociaż na poniższym zdjęciu promocyjnym nie podano jego dokładnego rozmiaru, wiemy, że będzie wzorowany na transformacji Mario:

Zdjęcie: GameStop

Uwaga, oferta ważna do 19 października i wyczerpania zapasów.

Bonus ten nie jest jeszcze dostępny w GameStop w Stanach Zjednoczonych

Wygląda na to, że w GameStop w USA nie ma podobnej oferty, ale będziemy Cię informować o wszelkich zmianach w tej sprawie. Wczoraj dowiedzieliśmy się także, że Wonder znalazł się już na szczytach list bestsellerów Amazona. Więcej informacji na temat przedsprzedaży Wonderów znajdziesz w przewodniku Nintendo Life.

A ty, zamówisz tę grę w przedsprzedaży? Czy interesuje Cię ten breloczek ze słoniem Mario? Zostaw nam swoje komentarze poniżej!

o autorze

Kiedy nie spłaca pożyczki Tomowi Nookowi, Liam lubi przekazywać najnowsze wiadomości o Nintendo i podziwiać swoją kolekcję gier wideo. Jego ulubioną postacią z Nintendo był kiedyś pies grający na gitarze, ale obecnie woli spędzać czas z kotem Juddem.

Źródło: www.nintendolife.com