Zamów w przedsprzedaży Shiren the Wanderer: The Mystery Dungeon of Serpentcoil Island, aby otrzymać ekskluzywny bonus

Oczekiwana przygoda

Shiren, słynna poszukiwaczka przygód, wkrótce rozpocznie nową, wypełnioną lochami przygodę z Shiren the Wanderer: The Mystery Dungeon of Serpentcoil Island. Ta gra będzie dostępna wyłącznie na Nintendo Switch od 27 lutego.

Fani tej długoletniej serii gier RPG mogą skorzystać z premii za zamówienie w przedsprzedaży, składając zamówienie wcześniej. Biorąc jednak pod uwagę, że seria Shiren the Wanderer jest stosunkowo mało znana w Ameryce Północnej, prawdopodobne jest, że nakład fizycznego wydania będzie dość ograniczony. Jeśli rozważasz zakup gry, mądrze będzie zarezerwować kopię z wyprzedzeniem.

Bonusy za zamówienie w przedsprzedaży

Choć nie jest to wyłącznie premia za zamówienie w przedsprzedaży, wczesne egzemplarze Shiren the Wanderer: The Mystery Dungeon of Serpentcoil Island będą zawierać naklejkę z limitowanej edycji przedstawiającą Shiren, narysowaną tradycyjnym japońskim, ręcznie rysowanym stylem artystycznym. Naklejka ta będzie również dostępna w egzemplarzach premierowych gry, ale tylko do wyczerpania zapasów – złożenie zamówienia w przedsprzedaży gwarantuje, że będzie ona dostępna w Twojej kopii.

Fizyczne kopie Shiren the Wanderer: The Mystery Dungeon of Serpentcoil Island można zamówić w przedsprzedaży za 60 dolarów w sklepach Amazon, Best Buy, Walmart, GameStop i Target. Wszystkie te kopie będą zawierały naklejkę z limitowanej edycji. Zamówienia przedpremierowe na wersję cyfrową nie są jeszcze dostępne, ale oczekuje się, że pojawi się ona w sklepie internetowym Nintendo Switch w nadchodzących tygodniach. Należy pamiętać, że wersja cyfrowa nie będzie zawierała naklejki z limitowanej edycji.

Seria Shiren Wędrówka

Shiren the Wanderer: The Mystery Dungeon of Serpentcoil Island to szósta część serii Shiren the Wanderer. Ta seria gier RPG jest uważana za jedną z najlepszych serii gier typu dungeon crawling wszechczasów i wyróżnia się spośród wielu podserii gier tajemniczych autorstwa Spike Chunsoft.

Gracze kontrolują Shiren, gdy ta przemierza proceduralnie generowane lochy pełne potworów, skarbów i ukrytych pułapek. W grze zachowano turową rozgrywkę, ruch oparty na siatce i wysoki poziom trudności charakterystyczny dla tradycyjnych gier z zagadkami w lochach i gier typu roguelike.

Seria Shiren znana jest ze swoich postaci i historii, które popychają cię do przodu nawet po upadku na wroga w głębinach lochu i rozpoczęcia nowej gry od zera. Tym razem Shiren i jej łasicowa towarzyszka Koppa mają misję uratowania młodej dziewczyny z wyspy Serpentcoil, najechanej przez potwory i piratów. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z serią i chcesz wypróbować inne tytuły Shiren, poprzednia gra Shiren, The Wanderer: The Tower of Fortune and the Dice of Fate, jest dostępna w sklepie internetowym Switch i na platformie Steam.

Źródło: www.gamespot.com