Zamów w przedsprzedaży oficjalną ścieżkę dźwiękową Zelda: Tears of the Kingdom już teraz

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom to niewątpliwie jedna z najlepszych gier na Switcha wszechczasów. Łącząc wciągającą narrację z pomysłową mechaniką rozgrywki i rozległym światem do eksploracji, następca Breath of the Wild szybko okazał się czymś więcej niż tylko atutem. Czasem pomijaną częścią sukcesu gry jest ścieżka dźwiękowa wypełniona mocnymi utworami, które pomagają ożywić różnorodny świat Hyrule. A jeśli chcesz dalej słuchać jego muzyki poza Switchem i posiadać piękny przedmiot dekoracyjny, z przyjemnością dowiesz się, że zamówienia przedpremierowe na Tears of the Kingdom: Oficjalna ścieżka dźwiękowa są już otwarte.

Łzy Królestwa: Oficjalna ścieżka dźwiękowa w przedsprzedaży

Oczekuje się, że oryginalna ścieżka dźwiękowa Tears of the Kingdom zacznie się pojawiać w sierpniu. Amazon podaje datę premiery na 9 sierpnia, natomiast Play Asia ustala ją na 5 sierpnia. Jeśli jednak jesteś w USA, otrzymasz go wcześniej od Amazon, ponieważ będziesz importować z zagranicy za pomocą Play Asia. Oryginalna ścieżka dźwiękowa Tears of the Kingdom zawiera ponad 200 utworów rozmieszczonych na dziewięciu płytach. Każda płyta zawiera piękną ikonografię Zeldy i jest dostarczana z dużym ozdobnym pudełkiem do przechowywania. Należy pamiętać, że cena w Play Asia wynosi 72 USD plus opłaty za wysyłkę i import, podczas gdy cena w Amazon wynosi 136 USD, przynajmniej na razie. Jeśli złożysz zamówienie w przedsprzedaży na Amazonie, opłata zostanie naliczona dopiero po wysłaniu produktu w sierpniu. Ponadto zapłacisz najniższą cenę oferowaną od chwili złożenia zamówienia do wydania. Jest bardzo mało prawdopodobne, że ta ścieżka dźwiękowa faktycznie będzie sprzedawana za 136 dolarów na Amazonie. Spodziewamy się, że przed premierą znacznie spadnie, zbliżając się do ceny Play Asia. Możesz więc zabezpieczyć swoje zamówienie w przedsprzedaży już teraz i anulować je później, jeśli cena początkowa będzie zbyt wysoka. Biorąc to pod uwagę, nie byłoby zaskakujące, gdyby to wydanie szybko się wyprzedało, więc warto zabezpieczyć swoje zamówienie w przedsprzedaży i anulować je później, jeśli uważasz, że cena początkowa jest zbyt wysoka.

Edycja kolekcjonerska Tears of the Kingdom: muzyka

Wybierz edycję kolekcjonerską, a otrzymasz te same dziewięć płyt, co edycja standardowa oraz elegancki odtwarzacz USB Master Sword z 15 dodatkowymi utworami. Otrzymasz również etui o ekskluzywnym wyglądzie, które umożliwi Ci łatwe przechowywanie woluminu, gdy nie jest używany. Należy pamiętać, że Amazon pobiera obecnie opłatę w wysokości 194 dolarów za kolekcjonerską wersję ścieżki dźwiękowej Tears of the Kingdom (w porównaniu do 120 dolarów plus opłaty importowe w Play Asia). Podobnie jak w przypadku edycji standardowej, prawdopodobnie nie wydasz 194 dolarów. Biorąc to pod uwagę, spodziewamy się, że to wydanie szybko się wyprzeda, więc możesz zabezpieczyć swoje zamówienie w przedsprzedaży i anulować je bliżej premiery, jeśli zdecydujesz się go nie otrzymać.

Inne możliwości gier Nintendo do odkrycia

Czekając na dostawę, rozważ zapoznanie się z istniejącą kolekcją ścieżek dźwiękowych do gry Zelda. Obejmuje to muzykę z Wind Waker, Majora’s Mask i Breath of the Wild. Na zakończenie dodaliśmy także dwie doskonałe ścieżki dźwiękowe Mario, z których jedna została wydana z okazji 30. rocznicy serii. Większość tych ścieżek dźwiękowych jest dostępna w ograniczonych ilościach, a ceny często się zmieniają.

Źródło: www.gamespot.com