Zamów w przedsprzedaży kompletny przewodnik Bloodborne już teraz za jedyne 35 dolarów!

Fani Bloodborne mogą już teraz zamówić w przedsprzedaży ponad 700-stronicowy kompletny przewodnik Bloodborne za jedyne 35,34 USD (41% zniżki) na Amazon. Ten przewodnik kolekcjonerski w twardej oprawie, którego premiera zaplanowana jest na 30 września, aby uczcić 25. rocznicę Future Press, został pierwotnie wydany w 2017 r. i od lat nakład jest wyczerpany (i drogi). Przedsprzedaż rozpoczęła się w czerwcu i do tej pory (7 lipca) Amazon sprzedawał zamówienia przedpremierowe za pełną cenę 60 dolarów. Jeśli już zamówiłeś książkę, nie martw się: Amazon automatycznie obciąży Cię najniższą oferowaną ceną od momentu złożenia zamówienia w momencie wysyłki przedmiotu.

Kompletny przewodnik Bloodborne

Na początku tego roku wydawnictwo Future Press wydało rocznicowe wydanie Dark Souls Trilogy Compendium, kolejnej niezbędnej książki dla wielkich fanów From Software.

Ten ogromny tom liczy 736 stron i zawiera wszystko, od wskazówek i rad dla początkujących po bestiariusz zawierający przydatne informacje i legendy o wrogach. Poprowadzi Cię także do eksploracji każdego obszaru gry, w tym DLC The Old Hunters. Tekstowi towarzyszą prace artystów koncepcyjnych From Software, co czyni go idealnym towarzyszem dla fanów gry. Nawet jeśli nie potrzebujesz tradycyjnego „przewodnika”, jest tu mnóstwo grafik i podpisów, dzięki czemu jest to cenny dodatek. do swojej półki z książkami.

Kompletny przewodnik Bloodborne zawiera także „bonusową skrzynię”, w której znajdziesz następujące gadżety: Ekskluzywny, szczegółowy wywiad z twórcą Hidetaką Miyazakim. Historia Yharnam: szczegółowe sekcje fabularne wyjaśniające różne tematy. Sztuka starych łowców: 20-stronicowa książka. galeria grafik koncepcyjnych Dedykowany indeks napisów, aby lepiej wyjaśnić świat Yharnam

Oprócz tej nadchodzącej książki, istnieje wiele innych książek Bloodborne, które możesz sprawdzić. W sklepach Target i Amazon znajdziesz zestaw pudełek z komiksami Bloodborne (1-3) za 30 USD i zestaw pudełek (4-6) za 50 USD.

Inne książki Przenoszone przez krew

Rzuć okiem na inne świetne książki Bloodborne, które warto rozważyć poniżej. A jeśli szukasz innego interaktywnego sposobu na poznanie Bloodborne, zajrzyj do oficjalnych gier karcianych i planszowych.

Źródło: www.gamespot.com