Zamów w przedsprzedaży angielską wersję gry RPG Shin Megami Tensei, która jest już dostępna na Amazon

Angielskie tłumaczenie gry RPG Shin Megami Tensei już wkrótce na Amazonie

W tym tygodniu fanów gry RPG Shin Megami Tensei zachwyciło nowe, nieoczekiwane wydarzenie: przedsprzedaż angielskiego tłumaczenia instrukcji tej kultowej sagi. Od 1993 roku gra Shin Megami Tensei: The Roleplaying Game cieszy się olśniewającym sukcesem w Japonii, ale nigdy nie została zlokalizowana w języku angielskim. Nagła dostępność wersji angielskiej na Amazonie została zatem przyjęta z wielkim entuzjazmem.

Szczegóły wydania i zawartości

Ani Sega, Atlus, ani wydawca instrukcji nie podali szczegółów pełnej wersji. Jednak na stronie sklepu w serwisie Amazon podano, że angielska wersja gry Shin Megami Tensei: The Roleplaying Game – Tokyo Conception w twardej oprawie będzie dostępna w cenie 50 dolarów 20 lutego 2024 r. Jako wydawca widnieje wydawnictwo LionWing Publishing. Firma ta wcześniej lokalizowała i publikowała angielskie wersje innych japońskich gier RPG, takich jak Embryo Machine, Gun and Gun, Convictor Drive i nie tylko.

Wydanie oparte na Shin Megami Tensei III: Nocturne

Shin Megami Tensei: The Roleplaying Game – Tokyo Conception to czwarta edycja planszowej gry RPG, inspirowana światem i koncepcjami rozgrywki z Shin Megami Tensei III: Nocturne. Po raz pierwszy została wydana w Japonii we wrześniu 2004 roku, a kilka miesięcy później ukazało się rozszerzenie Mala Underground. Nie wiadomo jeszcze, czy wersja angielska będzie zawierać zawartość rozszerzenia. Piąta i ostatnia edycja gry, Shin Megami Tensei TRPG Mato Tokyo 200X, została wydana w Japonii w 2005 roku, ale nie wydaje się być częścią wydania angielskiego.

Możliwość dla fanów tworzenia własnych przygód

Niezależnie od zawartości rozszerzenia wydaje się, że fani będą mieli okazję stworzyć własne, opanowane przez demony przygody stołowe, gdy angielska wersja gry Shin Megami Tensei: The Roleplaying Game – Tokyo Conception stanie się dostępna 20 lutego 2024 r.

Omawiane tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać udział w przychodach, jeśli kupisz coś prezentowanego na naszej stronie.

Źródło: www.gamespot.com