Zamów Steelbook Knucklesa w przedsprzedaży na Blu-ray i DVD już teraz!

Zapowiedź serii Knuckles firmy Paramount

Informacje o wydaniu serii Knuckles

Seria Knuckles firmy Paramount, która od tego tygodnia jest dostępna wyłącznie w serwisie streamingowym Paramount Plus, będzie również dostępna do zakupu w formie fizycznej. Choć wydanie fizyczne nie zostało jeszcze formalnie potwierdzone przez firmę Sega, w witrynach takich jak Amazon i Walmart pojawiły się zamówienia przedpremierowe na steelbook i DVD w formacie Blu-ray.

Oficjalny zwiastun serialu Knuckles | Najważniejszy+. Obejrzyj na YouTube

Data premiery i zamówienia w przedsprzedaży

Na razie nie podano daty premiery, ale znamy cenę: 32 dolary. Zamówienia przedpremierowe na steelbook i DVD Knuckles Blu-ray można składać w sklepach Amazon i Walmart. Obecnie nie jest podana data premiery.

Niestety, na Amazon UK nie ma jeszcze żadnych oznak fizycznej edycji, ale będziemy Cię informować na bieżąco i damy znać, jeśli to się zmieni.

Fabuła i obsada serialu

Ten sześcioodcinkowy serial jest już dostępny w Paramount Plus. Idris Elba powraca do roli tytułowej po pojawieniu się w Sonic the Hedgehog 2, a aktor Gry o tron ​​Rory McCann wciela się w nowego złoczyńcę. Fabuła rozgrywa się pomiędzy wydarzeniami z Sonic the Hedgehog 2 a nadchodzącym trzecim filmem z Shadowem w roli głównej, który zadebiutuje jeszcze w tym roku. Serial, w którym występuje wiele postaci i członków obsady z poprzednich filmów, z pewnością będzie kontynuował swoje dziedzictwo i wypełni pustkę przed grudniowym wydarzeniem na dużym ekranie.

Jim Carrey powróci do roli doktora Robotnika, a dołączą do niego aktorzy tacy jak Krysten Ritter, Alyla Browne, James Wolk, Sofia Pernas, Cristo Fernández i Jorma Taccone.

Źródło: www.eurogamer.net