Zamów już teraz w przedsprzedaży nowy kontroler Xbox Series X/S Astral Purple

Zamów w przedsprzedaży nowy kontroler Xbox Series X/S „Astral Purple” od Microsoft już teraz!

Firma Microsoft ogłosiła niedawno wypuszczenie na rynek zupełnie nowego kontrolera Xbox Series X/S charakteryzującego się pięknym ciemnofioletowym kolorem z przodu i wyrazistą bielą z tyłu. Ten nowy kontroler, ładnie zatytułowany „Astral Purple”, można już zamawiać w przedsprzedaży i będzie dostępny od 19 września.

Xbox Studio mówi: „Ten bogaty, wyraźny fioletowy kolor nadaje Twojemu zestawowi do gier królewski wygląd i wzmacnia Twoją kolekcję”. Zwraca uwagę, że motyw ciemnofioletowy jest obecny na dwóch joystickach, czterech głównych przyciskach i trzech przyciskach menu pośrodku kontrolera. Spusty, zderzaki i krzyż kierunkowy mają matowe czarne wykończenie, a tylna obudowa jest jasnobiała.

Podobnie jak większość innych kontrolerów Xbox Series X/S, edycja Astral Purple będzie sprzedawana w cenie 64,99 USD. Można go już zamawiać w przedsprzedaży, a będzie dostępny od 19 września. Zgodnie z oczekiwaniami ma wszystkie typowe funkcje i funkcjonalność standardowego kontrolera Xbox Series X/S. Jeśli więc chcesz dodać do swojej kolekcji trochę więcej fioletu, ten kontroler jest dla Ciebie!

Czekając na premierę, odkryj także kontroler Stormcloud Vapor zaprezentowany w zeszłym miesiącu, a następnie przeczytaj nasz artykuł na temat „Core” wersji kontrolera Xbox Elite Series 2. I na koniec nie zapomnij sprawdzić listy 10 najlepszych Gry Xbox Series X/S od Game Informer.

Źródło: www.gameinformer.com