Nintendo Direct: Gry, nowości i przecieki – IGN

Czerwcowe Nintendo Direct zostało ogłoszone zaledwie dzień przed emisją, a gdy tylko stało się to oficjalne, wszyscy rzucili się, by ujawnić swoje prognozy i „przecieki”. Nintendo zdecydowanie dało nam wszystko, co obiecali, czyli około 40 minut informacji o grach, które w większości wychodzą w tym roku, a także nowe informacje o Pikmin 4.

Metal Gear Solid Master Collection Vol. 1 to jedna z największych niespodzianek pokazu dla większości ludzi. To kolekcja gier, z których najmłodsza ma prawie 20 lat i jest uderzająco podobna do wydanej na PS3 kolekcji Metal Gear Solid Legacy. Dostajemy tylko oryginalne wersje pierwszych 3 gier MGS, ale to nie przeszkadza, ponieważ trzymają się zaskakująco dobrze i są uwielbiane przez wiele osób.

Przyzwoity Direct, który zaskoczył wiele osób, to zapowiedzi Super Mario RPG na Switcha i nowej gry 2D Super Mario za pośrednictwem Super Mario Bros. Wonder. Super Mario Bros. Wonder wygląda bardzo, bardzo obiecująco, a Super Mario RPG to oryginalna gra zaktualizowana muzyką Yoko Shimomury na szczycie tego wszystkiego!

Powrót Detektywa Pikachu to jedna z niespodzianek, która zaskoczyła wielu fanów, ponieważ kontynuacja została ogłoszona w 2019 roku i od tamtej pory nie było o tym ani słowa!

Chociaż Direct był przyzwoity, nie dostałem tego, na co naprawdę liczyłem, potwierdzenia istnienia wersji Switch Wind Waker i Twilight Princess, ale to dobrze. Nie wszyscy możemy dostać to, czego chcemy.

Źródło: https://www.ign.com/articles/the-nvc-crew-reacts-to-the-june-nintendo-direct.