Zakończenie prac nad Marvel’s Avengers — Game Informer


Zespół Crystal Dynamics ogłosił koniec prac nad grą Marvel’s Avengers, która jest dostępna na żywo. Wiadomość pojawia się dwa i pół roku po premierze gry jesienią 2020 roku. W tym czasie zespół programistów Marvel’s Avengers wydał 12 grywalnych bohaterów (w tym Spider-Mana dostępnego wyłącznie na PlayStation), pełne rozszerzenie osadzone w Wakandzie, wiele operacji skoncentrowanych na postaciach i kilka mniejszych elementów zawartości.

Aktualizacja 2.7, która pojawiła się 30 listopada 2022 r., Dodając Winter Soldier i Cloning Lab Omega-Level Threat, była ostatnią nową zawartością Marvel’s Avengers. Firma Crystal Dynamics zaplanowała wydanie ostatniej aktualizacji tytułu, wersji 2.8, na 31 marca 2023 r. Ta aktualizacja nie doda żadnej nowej zawartości (w tym żadnych dodatkowych elementów kosmetycznych). Zamiast tego dostarczy aktualizacje ostatecznego salda i wyłączy rynek kosmetyków.

Po wprowadzeniu tej aktualizacji kredytów nie będzie można kupić, a wszystkie pozostałe kredyty na kontach graczy zostaną zamienione na zasoby w grze, takie jak jednostki, fragmenty, moduły ulepszeń, polichoron i klucze DNA. W wyniku zamknięcia rynku, cały rynek gry, karta wyzwań i zawartość kosmetyczna przesyłki zostaną udostępnione bezpłatnie wszystkim graczom. Oznacza to, że wszystkie stroje, zabójstwa, emotki i tabliczki z imionami z tych źródeł będą darmowe dla wszystkich graczy od 31 marca.

Oficjalne wsparcie dla Marvel’s Avengers zakończy się całkowicie 30 września. Po tym czasie tryb dla jednego gracza i tryb wieloosobowy nadal będą dostępne, ale jest mało prawdopodobne, aby Crystal Dynamics rozwiązało jakiekolwiek dodatkowe problemy z grą. W tym czasie gra zostanie również usunięta z cyfrowych witryn sklepowych. Marvel’s Avengers otrzymało średnie recenzje w momencie premiery, a wielu chwaliło zawartość dla jednego gracza. Jednak to powtarzalne tryby dla wielu graczy, obfite mikrotransakcje i powolne wdrażanie nowej zawartości przez zespół programistów zniechęciły wielu fanów do tytułu.
Źródło : https://www.gameinformer.com/2023/01/20/marvels-avengers-development-ending