Zajmij stanowisko lub przyjmij pozę — Dziwna przygoda JoJo: All-Star Battle R jest już dostępna


Przygotuj się na charyzmatyczne postacie, przesadne pozy i fantastyczne walki w Dziwna przygoda JoJo: All-Star Battle R! Oparta na grze z 2013 roku o tym samym tytule, ta bijatyka JoJo’s Bizarre Adventure jest gotowa zachwycić i zainspirować graczy ogromną liczbą postaci i nowoczesną mechaniką gry!


Graj jako ulubione postacie JoJo


Dziwna przygoda JoJo: All Star Battle R łączy 50 postaci z każdego wątku fabularnego w serii, w tym 10 nowych postaci! Gracze będą mieli okazję zwyciężyć za pomocą skandalicznych zdolności i nadprzyrodzonych umiejętności, obserwując po raz pierwszy interakcję postaci z różnych wszechświatów. Gracze będą mogli cieszyć się ulubieńcami fanów, takimi jak Jonathan Joestar, DIO, Jotaro Kujo i Jolyne Cujoh, córka Jotaro i pierwsza w historii żeńska JoJo w serii!


Walcz jak JoJo


Wraz z ogromnym składem pojawiają się nowe, potężne funkcje, które przenoszą system walki z oryginalnej gry na wyższy poziom. Ulepszenia, takie jak dodanie buforów wejściowych i dash skoków, pozwalają na płynniejszą grę, a dzięki nowym podstawowym mechanizmom, takim jak system wspomagania, gra zyskuje nowy, nowoczesny smak! Dodaj przyspieszenie gry i aktualizacje balansu, aby ulepszyć zestawy ruchów poprzednich postaci, a gra osiągnie poziom zabawy „Ora Ora Ora”!

Dziwna przygoda oJo: All-Star Battle R Zrzut ekranu

Doświadcz wszystkich trybów


Wraz z aktualizacjami postaci i mechaniki gracze mogą teraz walczyć w nowych trybach gry! Bójka w trybie All-Star Battle, w którym gracze mogą toczyć bitwy w różnych konfiguracjach, w tym ponownie przeżywać klasyczne pojedynki JoJo i rozgrywać walki typu „What-If” między różnymi postaciami. Przejdź do trybu Versus i walcz ze znajomymi lub procesorem w pojedynczej bitwie, bitwie drużynowej (3v3) lub przeciwko ośmiu przeciwnikom w bitwie turniejowej. Dzięki 6 trybom gry oferującym nagrody, gracze będą się świetnie bawić, znajdując swój ulubiony tryb gry.

Dziwna przygoda oJo: All-Star Battle R Zrzut ekranu

Wszystkie te nowe funkcje tworzą solidną i ekspansywną rozgrywkę, która spodoba się zarówno fanom gier walki, jak i JoJo, podczas gry dzięki nowej i ulepszonej rozgrywce, fantastycznym nowym postaciom i ekscytującym nowym trybom gry! Dziwna przygoda JoJo: All-Star Battle R jest teraz dostępny na Xbox One i Xbox Series X|S. Możesz również zagrać w Demo za darmo już dziś. Wyjdź tam i Ora Ora Ora w konkursie!

Dziwna przygoda JoJo All-Star Battle

Xbox Live

Dziwna przygoda JoJo All-Star Battle

Bandai Namco Entertainment America Inc.


240

49,99 USD

Znana ze swoich charyzmatycznych bohaterów, uderzającego stylu artystycznego i niezapomnianych chwytliwych fraz („Yare yare daze…”), kolejna odsłona Bizarre Adventure JoJo nadchodzi! Dziwna przygoda JoJo: All-Star Battle R! • Oszałamiająca grafika autentyczna w stylu Hirohiko Araki’s Bizarre Adventure: JoJo’s Bizarre Adventure: All-Star Battle R oddaje ponadprzeciętny styl artystyczny, jakim jest vintage JoJo, pozwalając Ci doświadczyć wszechświata JoJo z potężnymi obrazami, jakby manga Hirohiko Araki ożyła . Teraz ty też możesz swobodnie poruszać postaciami stworzonymi przez Hirohiko Araki własnymi rękami i poczuć się jak w mandze, gdzie grafika i tekst spotykają się, by przywołać charakterystyczne „ゴゴゴゴゴ”. • 50 grywalnych postaci ze wszystkich arkad JoJo Jonathan Joestar, Jotaro Kujo, DIO, Jolyne Cujoh i inne postacie z Dziwacznej Przygody JoJo zbierają się z wielu pokoleń! Dzięki 50 grywalnym postaciom ze wszystkich łuków możesz doświadczyć popularnych bitew z każdej historii i po raz pierwszy zobaczyć, jak postacie z różnych wszechświatów wchodzą w interakcję! • Różnorodność trybów gry Bizarre Adventure JoJo: All-Star Battle R składa się z trybu bitwy All-Star, trybu Arcade, trybu online, trybu Versus, trybu praktyki i trybu galerii. Główny tryb, All-Star Battle Mode, oferuje nie tylko starcia pomiędzy postaciami z oryginalnej gry, ale także zupełnie nowe bitwy, które są unikalne dla All-Star Battle R. Możesz rozegrać ponad 100 bitew z różnymi ustawieniami i warunkami. Tryb bitwy All-Star oferuje również specjalne skórki kosmetyczne dla postaci i unikalne ilustracje, które można podziwiać w trybie galerii. • Jak gra wyewoluowała z oryginalnego All-Star Battle Oparta na systemie All-Star Battle wydanym w 2014 r., projekt gry JoJo’s Bizarre Adventure: All-Star Battle R ożywia wrażenia dzięki dostosowaniu tempa walki i dodatkowi uderzeń zatrzymuje się i skacze. Dzięki nowym nagraniom dźwiękowym aktorów głosowych z części 6 anime, urzeczywistnia się pełna atmosfera serialu animowanego. Zarówno fani, którzy grali w oryginalną bitwę All-Star, jak i nowicjusze będą mogli cieszyć się tym doświadczeniem.

Dziwna przygoda JoJo: wersja demonstracyjna All-Star Battle R

Xbox Live

Dziwna przygoda JoJo: wersja demonstracyjna All-Star Battle R

Bandai Namco Entertainment America Inc.


17

Zagraj w część Bizzare Adventure JoJo: All-Star Battle R za darmo! • Zawartość gry Arcydzieło Hirohiko Araki, ożywione jako gra walki! Walcz z 50 kolorowymi postaciami, władającymi stojakami, Hamonem i nie tylko! Zobacz, jak postacie, które nigdy nie mogły się spotkać w historii, wchodzą ze sobą twarzą w twarz! • Grywalne postacie Joseph Joestar Jotaro Kujo Jolyne Cujoh DIO Yoshikage Kira • Playable Mode Versus Mode (Single Battle) Practice Mode *Zawartość dema została zmieniona i różni się od ostatecznej wersji gry. *Niektóre funkcje są niedostępne w wersji demo. *Danych nie można przenieść do gry podstawowej.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/09/02/jojos-bizarre-adventure-all-star-battle-out-now/