Zadowalający: ogłoszono datę wydania wersji 1.0, ostatecznie we wrześniu 2024 r

Uwaga miłośnicy gier wideo! Bardzo lubiana gra o budowaniu fabryk firmy Coffee Stain Studios, Satisfactory, wreszcie 10 września 2024 r. ujrzy światło dzienne w wersji 1.0. Po pięciu latach tworzenia i imponującej sprzedaży 5,5 miliona egzemplarzy, Coffee Stain Studios, również jest twórcą Goat Simulator , ogłasza koniec wczesnego dostępu dla Satisfactory.

Satisfactory: Gra polegająca na budowaniu fabryk w otwartym świecie

Satisfactory to gra polegająca na budowaniu fabryk w otwartym świecie z elementami eksploracji i walki dla maksymalnie czterech graczy. W tym roku gra została zaktualizowana do Unreal Engine 5. Oto oficjalny opis: „Przedsiębiorczy pionierzy mają za zadanie mapować i wydobywać rozległą i różnorodną obcą planetę, aby budować i automatyzować złożone, wielopiętrowe fabryki. Gracze muszą także bronić się przed wrogimi obcymi formami życia, automatyzować pojazdy i badać nowe technologie, aby stale ulepszać swoje konstrukcje. »

Nowe funkcje w wersji 1.0

Wersja 1.0 niesie ze sobą „hydraulikę premium”, co oznacza, że ​​niegdyś nieszkodliwe toalety HUB zostały wyposażone w zaawansowany mechanizm spłukiwania, zapewniający fanom jeszcze bardziej luksusowe warunki pracy. Sprawdźcie to w zwiastunie poniżej.

Satisfactory weszło do wczesnego dostępu w marcu 2019 r. i na przestrzeni lat otrzymało osiem głównych aktualizacji i setki mniejszych aktualizacji. Sprzedaż wynosząca 5,5 miliona egzemplarzy jest wynikiem dużej społeczności, która nadal gra, a wydanie wersji 1.0 z pewnością wywoła nowy entuzjazm.

Źródło: www.ign.com