Yooka-Laylee Deluxe Digital Edition po 3,33 USD za sztukę!

Sprawdź platynową kolekcję Fanatical z maja 2024 r. Zbuduj własny pakiet i ciesz się zniżkami na wybrane gry, w tym Yooka-Laylee Deluxe Digital Edition, The Chant, Sprawl, Corpse Factory i nie tylko. Im więcej gier kupisz, tym niższa cena jednostkowa, co zapewnia maksimum rozrywki przy niższych kosztach.

Fanatyczna kolekcja platynowa Zbuduj swój własny pakiet, maj 2024 r

Pakiet zawiera różnorodne tytuły, od Yooka-Laylee, duchowego następcy Banjo Kazooie, po kolorowe i zabawne platformówki, takie jak Koa and the Five Pirates of Mara i Hell Pie. Miłośnikom przygód 3D Doomblade oferuje demoniczną metroidvanię z Gloom Girl i jej mściwym mieczem.

Oprócz oszczędności oferowanych przez zakup pakietu Platinum Collection, skorzystaj także ze specjalnej wyprzedaży May Madness firmy Fanatical. Każdy zakup oznacza obrót kołem nagród ze zniżkami, darmowymi grami, a nawet szansą na wygranie Razer Edge.

Inne oferty i promocje

Nie przegap pakietu Fanatical Fallout, zawierającego wszystkie gry RPG z sagi Fallout za jedyne 25 dolarów. Aby uzyskać jeszcze więcej świetnych ofert, zapoznaj się z wyborem pakietów gier Fanatical.

Źródło: www.gamespot.com