XDefiant: konkurencyjna gra od Ubisoftu, która trudno przekonać

XDefiant: nowa gra wideo e-sportowa firmy Ubisoft, która trudno przekonać

XDefiant: mieszana gra e-sportowa

Główne tryby XDefiant oferują zabawne, tymczasowe doświadczenia w świecie konkurencyjnych strzelanek dla wielu graczy, ale ostatnia próba Ubisoftu, aby wykroić kawałek lukratywnego rynku e-sportu, wydaje się nieprzekonująca. Podstawowe tryby, takie jak tryb treningowy i kolejka rankingowa, są obecnie niedostępne, co sprawia, że ​​nudna przepustka bojowa z zaskakującymi decyzjami dotyczącymi postępów i standardowymi systemami poziomowania broni jest jedynym namacalnym sposobem na nagrodzenie się za grę lub odniesienie sukcesu w grze. Dodatkowo, z wątpliwym kodem sieci, brakującymi funkcjami i trybami, nawet ciekawymi możliwościami w stylu strzelanki bohaterskiej i drobnymi poprawkami w formule rozgrywki w stylu Call of Duty, nie sprawiają, że chcę wracać do XDefiant.

Mało znane frakcje zjednoczyły się w XDefiant

Strzelanka typu crossover firmy Ubisoft wybrała kilka nieciekawych właściwości do sparowania. Każda z pięciu frakcji dostępnych obecnie w grze oferuje ciekawe podejście do rozgrywki, jednak niekoniecznie są to supergwiazdy, o których myślisz, mówiąc o Ubisoft. Akcja toczy się z nieznanymi postaciami z Ded Sec (Watch Dogs), The Cleaners (The Division), Libertad (Far Cry), Echelon (Splinter Cell) czy The Phantoms (Ghost Recon); Nie ma Sama Fishera ani Dani Rojasa, których moglibyśmy rozpoznać lub z których chętnie wybralibyśmy, ponieważ podobała nam się ich gra. Każda frakcja ma trzy grywalne postacie (z dwiema lub więcej do odblokowania dla każdej frakcji), ale nie mają one żadnych charakterystycznych cech poza sobą. kilka elementów kosmetycznych.

Szybka i intensywna rozgrywka w XDefiant

Walka toczy się w szybkim tempie, z krótkim czasem reakcji, dzięki któremu każdy strzał się liczy, i prawie zerowymi czasami odrodzenia, które nieustannie zmuszają cię do zaczynania od zera, aby osiągnąć cel i poprawić współczynnik K/D dzięki arsenałowi broni i hiperrealistycznemu gadżety. Wybór 14 map jest niezwykły, a każda z nich oferuje wiele pomysłowo rozplanowanych ścieżek i wąskich korytarzy, z otwartymi przestrzeniami i wąskimi korytarzami w różnych lokalizacjach, które zachęcają i nagradzają różne style gry.

Źródło: www.gameinformer.com