XDefiant, darmowa strzelanka Toma Clancy’ego, została przesunięta na październik z powodu problemów z certyfikacją na Xbox i PlayStation.

Odkryj XDefiant, kolejną darmową strzelankę firmy Ubisoft, która zanurzy Cię we wszechświecie inspirowanym twórczością Toma Clancy’ego. Gra pierwotnie planowana na lato tego roku została niestety przełożona ze względu na problemy z certyfikacją na konsolach Xbox i PlayStation. Zespół programistów aktywnie pracuje nad rozwiązaniem tych komplikacji i obecnie planuje wydanie prawdopodobne w październiku. Spodziewaj się intensywnej i konkurencyjnej rozgrywki, łączącej światy Splinter Cell, Ghost Recon i The Division.

Konkluzywne testy wewnętrzne

XDefiant przeszedł już kilka testów Insider i otwartych sesji w trakcie swojego rozwoju. Informacje zwrotne od społeczności wzmocniły naszą motywację i nie możemy się doczekać, aby zapewnić Wam wyjątkowe wrażenia z gry.

Problemy z certyfikacją

Niestety podczas procesów certyfikacyjnych w Microsoft i Sony napotkaliśmy komplikacje, które opóźniły wydanie gry.Te problemy ze zgodnością wymagały wprowadzenia poprawek, aby zapewnić najlepsze możliwe wrażenia z gry. Zależy nam na dostarczaniu produktu wysokiej jakości i niestrudzenie pracujemy, aby to osiągnąć.

Następne kroki

Zgłoszenia XDefiant spodziewane są w ciągu najbliższych dwóch tygodni. W zależności od wyników rozważa się kilka scenariuszy. Jeśli zgłoszenie zostanie pozytywnie zweryfikowane, możemy spodziewać się publikacji w połowie września. Jeśli jednak wymagane będą dodatkowe poprawki, zostanie wdrożona łatka pierwszego dnia, aby zapewnić pełną zgodność. W tym przypadku należy się spodziewać premiery na początku/połowie października.

Długo oczekiwane spotkanie

Chcielibyśmy podziękować wszystkim graczom, którzy dotychczas wspierali i śledzili nasz rozwój. Wasza pasja i wsparcie są dla nas niezwykle cenne. Nie możemy się doczekać, aby podzielić się z Wami naszą pasją i miłością do XDefiant. Dołącz do nas już wkrótce i przygotuj się na intensywne i ekscytujące starcia!

Źródło: www.eurogamer.net