Xbox wzmacnia współpracę z USO dla członków sił zbrojnych

Microsoft Xbox podsumował rok współpracy z USO. Call of Duty Endowment ogłasza nowe pakiety operatora. Firma Microsoft wspiera weteranów, członków w okresie przejściowym, a obecnie małżonków wojskowych, oferując bezpłatne szkolenia zawodowe w branży IT za pośrednictwem MSSA.

Xbox wzmacnia swoje zaangażowanie w realizację obowiązku świadczenia usługi powszechnej

Ubiegły rok zapoczątkował pamiętną współpracę z United Service Organisations (USO), aby zapewnić Ci radość z grania bezpośrednio, nawet jeśli Twoja usługa zabierze Cię na cały świat. Mamy zaszczyt zapewnić Ci cyfrowe połączenie z rodziną i przyjaciółmi, zapewniając, że odległość nie umniejsza kontaktów, które są dla Ciebie najważniejsze.

W tym roku z dumą wzmacniamy nasze zaangażowanie jako głównego partnera USO w zakresie gier wideo, dzięki czemu gry na konsoli Xbox staną się nowym standardem wszędzie tam, gdzie rozwija się program gier USO. Biorąc pod uwagę, że dla wielu z Was przebywanie z dala od bliskich jest dla wielu z Was największym wyzwaniem w życiu wojskowym, zainspirowało nas to, jak dowiedzieliśmy się od Was, w jaki sposób gry wideo mogą mieć pozytywny wpływ na Wasze życie, zapewniając namacalny kontakt z Waszych bliskich i szerszą społeczność wojskową.

Zdalne wdrożenia i misje mogą być wyzwaniem, a brak przyjaciół i rodziny może być poważny. Gry wideo są bardziej rozrywkowe, stanowią więź koleżeństwa, tymczasową ucieczkę od rygorów obowiązków i narzędzie umożliwiające utrzymanie kontaktu z życiem w domu.

Owocna współpraca z USO

W zeszłym roku ogłosiliśmy nasze partnerstwo z USO w celu wzmocnienia jego możliwości świadczenia usług poprzez zapewnienie większego dostępu do usług takich jak Xbox Game Pass i sprzęt do gier, a także poprzez partnerstwa w zakresie wydarzeń i współpracy w ramach programów. W tym roku rozszerzyliśmy naszą współpracę jako główny partner USO w zakresie gier wideo i udostępniliśmy grę na konsoli Xbox, gdzie obecny jest program gier USO. Gry wideo mogą odgrywać kluczową rolę w utrzymywaniu więzi między żołnierzami a ich bliskimi, a także całą społecznością wojskową.

Gry wideo mogą stanowić istotne wsparcie, umożliwiając utrzymanie kontaktu, zabawę i relaks po stresującym dniu.

Inicjatywa Call of Duty Endowment

Wesprzyj weteranów wojskowych w USA i Wielkiej Brytanii legendarny wkład, kupując pakiet Call of Duty Endowment (CODE) Knight Recon: Tracer Pack dla Call of Duty: Modern Warfare III i Call of Duty: Warzone. Pełna cena zakupu tego specjalnego przedmiotu, pomniejszona o podatek VAT/podatek od sprzedaży, zostanie przekazana na rzecz fundacji Call of Duty Endowment, która zapewnia dotacje zarejestrowanym organizacjom charytatywnym, aby zapewnić bezrobotnym i niepełnym pracownikom weteranów w Wielkiej Brytanii i USA wysokiej jakości miejsca pracy.

Członkowie programu Rewards mogą zdobywać i przekazywać punkty Rewards na rzecz USO i Call of Duty Endowment na określonych rynkach. Gracze Xbox mogą zdobywać punkty Rewards na różne sposoby, na przykład grając w gry, wykonując zadania Game Pass oraz kupując gry i inne kwalifikujące się przedmioty w sklepie Microsoft Store. Zacznij zarabiać już dziś i wymień swoje punkty na wspaniałe nagrody.

Źródło: news.xbox.com